ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Muzyczne zakończenie rocku w Sejfie!

Wtorek, 18 grudnia 2018 2596
Dwa pokolenia piotrkowskich muzyków spotkają się w ostatnią sobotę roku na jednym koncercie i jednej imprezie. To wszystko 29 grudnia w klubie Sejf od godziny 20.00.

Jako pierwszy wystąpi Laggard - zespół grający heavy metal, założony przez młodych, obiecujących muzyków z Piotrkowa. Formacja prezentuje swój materiał, wzbogacony co najmniej dwoma coverami. Laggard wystąpi w składzie: Daniel Krasoń - gitara, Wojciech Baljon - gitara, Szymon Zając - gitara basowa, Michał Bogucki - perkusja oraz Franek Snopek - wokal.
Za tajemniczą nazwą BetonJarka kryją się znani i doświadczeni muzycy, których z pewnością pamiętamy z innych projektów: Jarosław Widera, Włodzimierz Pytlos, Leszek Tomala, Tomasz Stachaczyk, Zbigniew Rytych i Marcin Rytych. W ich repertuarze klasyki i standardy, m.in. "Hotel California" czy "Whiskey in the Jar".


Po koncertach impreza w klimacie rockowym. Początek o 21.00, ale Sejf zaprasza już od 20.00 w sobotę 29 grudnia.


Zainteresował temat?

2

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat