Muzycy ze Śpiewających fortepianów odwiedzą Piotrków

ePiotrkow Środa, 15 maja 20192 858
Kolejne spotkanie z cyklu „Podwieczorek z gwiazdą” odbędzie się na dziedzińcu Centrum Idei Ku Demokracji we wtorek 21 maja. Tym razem gośćmi będą muzycy Czesław Majewski i Janusz Tylman.

Czesław Majewski – kompozytor, dyrygent, pianista. Popularność przyniosły mu występy w telewizyjnym Kabarecie Olgi Lipińskiej (pan Czesio). Zagrał też w kilkunastu filmach.


Janusz Tylman – kompozytor, pianista, twórca muzyki filmowej, teatralnej oraz musicali. Skomponował setki piosenek, również dla dzieci.


Obaj artyści występowali w latach 2001–2005 w programie TVP2 Śpiewające fortepiany, prowadzonym przez Rudiego Schuberta.


Spotkanie poprowadzi znany z łódzkiej telewizji, dziennikarz muzyczny Leszek Bonar.


Wstęp na spotkanie jest wolny, wejście od pl. Kościuszki. Początek o godz. 19.00.


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ja ~ja (Gość)16.05.2019 10:21

"Śpiewające fortepiany" to była znakomita rozrywka promująca wartościowe polskie piosenki. Do dziś mile wspominam, a czasem oglądam z kaset, które nagrywał mój tato. Szacunek!

20


gość ~gość (Gość)15.05.2019 09:59

WOW SZOK

11


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat