Muniek Staszczyk wystąpi w Tomaszowie

ePiotrkowTomaszów Sobota, 19 czerwca 20215 1485
Muniek Staszczyk, lider grupy T.Love, tym razem z projektem muzycznym Muniek i Przyjaciele, wystąpi na przystani miejskiej przy ul. PCK w Tomaszowie Mazowieckim, podczas tegorocznej edycji Tomaszowskiego Forum Trzeźwości. Koncert odbędzie się 20 czerwca (niedziela) o godzinie 18.

'Muniek i Przyjaciele" to akustyczna odsłona koncertów Zygmunta „Muńka” Staszczyka, charyzmatycznego lidera T. Love. Na koncercie fani mogą spodziewać się utworów, które będą wypadkową różnych projektów artysty, od przebojów grupy T.Love poprzez przeboje pochodzące z czasów kariery solowej wokalisty.

 

Koncert Muńka i Przyjaciół – informacje o zasadach bezpieczeństwa:

W związku z aktualnymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID-19 organizatorzy informują, że podczas koncertu w wyznaczonej strefie amfiteatru na przystani miejskiej, będzie się mogło znaleźć maksymalnie 250 osób, nie wliczając w to osób zaszczepionych posiadających odpowiednie potwierdzenie, tj. kod QR, paszport covidowy bądź kartę szczepień.

 

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pandemiczna panda ~pandemiczna panda (Gość)19.06.2021 17:43

Cytuję:
będzie się mogło znaleźć maksymalnie 250 osób, nie wliczając w to osób zaszczepionych posiadających odpowiednie potwierdzenie, tj. kod QR, paszport covidowy bądź kartę szczepień.


Dlaczego żadna lewacka organizacja nie grzmi, że to segregowanie ludzi, że to homofobia?! Macie najlepszy dowód, że lewackim organizacjom nie chodzi o żadną mityczną równość, tylko o przeforsowanie lewackich postulatów i lewackiego stylu życia dla WSZYSTKICH.
A takie imprezy z segregacją sanitarną ludzie powinni zwyczajnie BOJKOTOWAĆ omijając je szerokim łukiem.
Akceptacja takiego rozwiązania (segregacji) i dostosowywanie się do niego, nie jest niczym innym, jak słynnym "urządzaniem się w d...", o którym mówił Stefan Kisielewski.
A dla organizatorów segregacji przesyłam tradycyjne pozdrowienie pand: spadajcie na bambus!

44


xd ~xd (Gość)20.06.2021 10:16

A w Piotrkowie nawet fakiry nie wystepuja

40


Silversen ~Silversen (Gość)19.06.2021 14:33

apokalipsy nadchodzi dzień...

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat