Mówca motywacyjny na spotkaniu w Gorzkowicach

Strefa FM Piątek, 21 kwietnia 20172 6100
Łukasz Krasoń, pierwszy polski niepełnosprawny trener rozwoju osobistego przyjechał do Gorzkowic, swojej rodzinnej miejscowości. W sali GOK spotkał się z mieszkańcami gminy.

Ładuję galerię...

Z powodu zaniku mięśni od 7 roku życia jeździ na wózku. Pomimo trudności związanych z niepełnosprawnością ukończył studia informatyczne. Od 5 lat przemawia jako profesjonalny mówca motywacyjny. Prowadzi autorskie szkolenia w kraju i za granicą, mieszka w Barcelonie. Jest pomysłodawcą Ogólnopolskiego Konwoju Rowerowego „Wstań i jedź”.

- Na początku nie było mi łatwo, ale zrozumiałem, że takie podejście do niczego mnie nie zaprowadzi a na pewno nie do tych marzeń, które sobie w głowie budowałem wcześniej. Spełniam marzenia i pomagam ludziom je spełniać i to mi daje jeszcze większą frajdę – mówił w rozmowie ze Strefą FM.

 

Gościa powitał wójt Alojzy Włodarczyk, który miał z nim kontakt, gdy był uczniem Szkoły Podstawowej w Gorzkowicach. – Gdy zaproponowałem panu Łukaszowi to spotkanie to obawiałem się o frekwencję, ale widać, że niesłusznie bo jest nas tu dzisiaj bardzo dużo – mówił włodarz gminy.

 

Łukasz Krasoń urodził się w piotrkowskim szpitalu.


Zainteresował temat?

7

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Gość ~Gość (Gość)21.04.2017 13:00

Powodzenia...i szczęścia...

20


Iskierka ~Iskierka (Gość)21.04.2017 09:04

Podziwiam takich Ludzi :)

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat