Motoryzacyjny weekend w Moszczenicy

Strefa FM Sobota, 27 maja 20179 11476
W Moszczenicy trwa kolejna odsłona Motofestynu. Motoryzacyjno-rodzinna impreza znów przyciągnęła tłumy.

Ładuję galerię...

W programie znalazły się m.in. koncerty, pokazy, turnieje, wystawa zabytkowych aut i motocykli. - Najważniejsze jest to, że po raz kolejny jesteśmy miejscem, które zrzesza ludzi interesujących się motoryzacją. Gdy zobaczyłem tak olbrzymią ilość motocyklistów, a do tego dużo zainteresowanych osób, to aż się serce raduje i czuje się zobowiązany organizować dla nich taką imprezę. Ten dzisiejszy festyn jest tego dobitnym potwierdzeniem - mówił w rozmowie ze Strefą FM Marceli Piekarek, wójt Moszczenicy.


Współorganizatorem wydarzenia jest także Gminny Ośrodek Kultury i Sportu. - Cieszymy się, że jest bardzo dobra pogoda, duża frekwencja, także zapraszamy do przybycia w ten weekend do Moszczenicy. Nie organizujemy Dni Moszczenicy, w zamian proponujemy takie właśnie wydarzenie i mamy nadzieję, że z roku na rok będzie coraz lepsze - mówił Jerzy Korytkowski, dyrektor GOKiS.


W sobotę można było zobaczyć pokaz motocyklowy mistrza Polski w trialu Rafała Luberdy oraz pokaz akcji ratunkowej w wykonaniu straży pożarnej. Muzyczne atrakcje zapewni zespół Rail oraz Power Boy. Pierwszy dzień imprezy zwieńczy zabawa taneczna.


28 maja (niedziela) wystąpią: kabaret Weźrzesz i zespół Grzmiąca Półlitrówa. Tego dnia odbędzie się też turniej rugby.

 

Organizatorami wydarzenia są: Pizzeria Rocco, firma Lampart Moszczenica oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Moszczenicy.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Prezesowa ???? ~Prezesowa ???? (Gość)30.05.2017 23:43

~Mario nie było bo wielu osobom się to nie podobało, starsze pokolenie nie było zadowolone i Pan Wójt stwierdził że na coś innego wyda kasę, a chłopaki i tak jeździli charytatywnie, a wystarczyło załatwić tylko barierki... No cóż, w takim tempie zmian i ingerowania co to nie których, za rok zobaczymy wystawę rowerów.Tam można było legalnie pojeździć bez konsekwecji, a przy tym sprawiając radość wielu osobom, a tak to potem z pretensje ze urządza się takie akcje na ulicy, skoro nie ma gdzie ???? W ich mniemaniu lepiej pozamykac tory i pobudować blokowiska albo supermarkety. Ehh... Polska rzeczywistość ....

00


Hanne ~Hanne (Gość)27.05.2017 22:10

A nikt nie mówi o prawdziwym organizatorze tej akcji... Szkoda, że ktoś spija śmietankę...

30


email@ ~email@ (Gość)28.05.2017 09:30

Poszkodowaną osobę z 9 zdjęcia proszę o kontakt.

10


Mario ~Mario (Gość)28.05.2017 17:36

Dlaczego w Tym roku nie było pokazów samochodwych?

11


LubieFrytki ~LubieFrytki (Gość)27.05.2017 22:06

w moszszczenicy, to chyba mefedronofestyw hahaha

50


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat