Motofestyn 2019 w Moszczenicy

Region Sobota, 25 maja 20192 9509
Ponad setka miłośników motoryzacji zaprezentowała swoje maszyny podczas pierwszego dnia Motofestynu. Tradycyjnie już do Moszczenicy zjechali fani motocykli, tuningowanych samochodów, zabytkowych pojazdów i szybkich aut. Wystawę zwiedzały tłumy mieszkańców gminy i przyjezdni goście z całego regionu.

Ładuję galerię...

Gwiazdą soboty był Tomasz Hajduk, mistrz Polski w trialu motocyklowym. Hajduk, razem z towarzyszącym mu synem dali pokaz prawdziwie cyrkowych umiejętności na motocyklu i rowerze. Najwięcej emocji budziły akrobacje z udziałem publiczności - skoki nad i pomiędzy leżącymi ochotnikami wywołanymi z tłumu.

- Cieszymy się, że w tym roku pogoda nam dopisała. Jak zwykle mamy moc atrakcji, dlatego już dziś gorąco zapraszam wszystkich na drugi dzień naszej imprezy - zachęca Michał Ruszkiewicz, jeden ze współorganizatorów.

Niedziela to kolejne pokazy motoryzacyjne w wykonaniu OFFROAD i Motopower Kleszczów oraz wystawa fordów mustangów. Finałem tegorocznej edycji Motofestynu będą koncerty grup 4 Szmery i Big CYC.

 

Szczegółowy program publikowaliśmy TUTAJ

 

 


Zainteresował temat?

5

7


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)27.05.2019 05:31

Buroki w E36 w natarciu

43


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat