Motocyklista uderzył w bariery ochronne na moście. 30-latek nie żyje

PolicjaBełchatów Poniedziałek, 21 października 201915 18580
30-letni kierowca motocykla zginął na drodze krajowej DW483 w miejscowości Chabielice. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie wyjaśniają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.
fot. policja

19 października przed godziną 17 dyżurny bełchatowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku z udziałem motocyklisty. Na miejsce skierowano policjantów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem suzuki, 30-letni mieszkaniec gminy Widawa, na łuku drogi zjechał na pobocze i uderzył w barierę ochronną mostu na rzecze Krasówka. Przeleciał przez barierę, upadł na ziemię i zginął na miejscu.

 

Wstępnie ustalono, że kierowca miał zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

 

- Apelujemy do wszystkich kierujących o rozwagę i przestrzeganie przepisów – mówią policjanci z bełchatowskiej jednostki. - Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje i innych. Kierujący jednośladami to szczególna grupa uczestników ruchu, chociażby dlatego, że są bardziej niż kierowcy samochodów narażeni na urazy, jakie niesie ze sobą wypadek czy kolizja. Zderzenie motocykla z innym pojazdem lub drzewem, barierą ochronną zwykle kończy się tragicznie. Apelujemy o rozsądek i wyobraźnię!


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (15)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kierowca 60+ ~kierowca 60+ (Gość)21.10.2019 11:14

Wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych. Faktem jest jednak że motocykliści, szczególnie ci, na tzw ścigaczach, bardzo brawurowo jeżdżą, co widać i słychać na drogach i ulicach miast. Pamiętajcie motocykliści, nawet koty mają tylko jedno życie.

141


gość ~gość (Gość)21.10.2019 10:21

Wszędzie tak jest na wsiach rajdy robią a policja nic tym nie robi.

80


gość ~gość (Gość)21.10.2019 10:08

Cecylia więcej kultury .masz zamiar pisać głupoty to lepiej nic nie pisz.

48


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat