Moszczenica zagra po raz kolejny dla WOŚP

Środa, 08 stycznia 20201 1953
Kilkunastu wolontariuszy już od wczesnych godzin porannych wyruszy na ulice gminy Moszczenica i będzie kwestować na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
foto MPU/arch. epiotrkow

Na finał moszczenicki sztab WOŚP zaprasza na koncert do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu. Podczas kilkugodzinnej imprezy zaśpiewa i zagra Kapela spod Dębu, a do tańca porywać nas będą tancerze ze szkoła tańca JAST. W przerwach podczas występów zaplanowano liczne licytacje. - Wylicytować będzie można kilka ciekawych fantów (m.in. skrzynka narzędziowa, kosz słodycz, vouchery do Pizzeri Rocco, szalik GLKS Włókniarz Moszczenica czy koszulkę od MKS Piotrcovia Piotrków – wylicza Włodzimierz Kaźmierczak z GOKiS, członek sztabu.

 

Do akcji tradycyjnie przyłączą się Koła Gospodyń. - Panie przygotują słodkie wypieki, które będzie można spróbować za symboliczny „grosik” do puszki – dodaje W. Kaźmierczak.

Przypominamy, że wolontariusze będą wyposażeni w specjalne identyfikatory i charakterystyczne puszki. Pieniądze będą zbierane na zakup najnowocześniejszych  urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 12 stycznia 2020 roku. Początek koncertu o godz. 17:00.

 


Zainteresował temat?

1

5


Komentarze (1)

Chcesz dodać komentarz?Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
eMieszkaniec eMieszkaniecranga09.01.2020 20:56

Włodek, dlaczego chcąc dodać komentarz wymagacie logowania? Artykuły o WOŚP w Piotrkowie czy Wolborzu, nie nakładają tego "kagańca".

60


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat