Morsy zawładnęły Sulejowem (posłuchaj relacji uczestników)

ePiotrkowRegion Niedziela, 13 stycznia 20195 10175
IV Bieg Morsa połączony z Wielkim Morsowaniem przyciągnął tłumy miłośników zimowych szaleństw. W niedzielę na Stadionie Miejskim w Sulejowie w imprezie czynnie wzięło udział kilkaset osób nie tylko z powiatu piotrkowskiego, ale z całej Polski. Było kolorowo, głośno i wbrew pozorom naprawdę gorąco.

Ładuję galerię...

Na naszą imprezę rokrocznie przybywa coraz więcej uczestników. Sami się dziwimy skąd bierze się tylu chętnych do biegania zimą po lesie w stroju kąpielowym (śmiech). Cieszymy się, że tak wiele osób chce się bawić razem z nami. Pogoda dla tych ludzi nie jest żadną przeszkodą. Wszyscy mogli też skosztować gorącego barszczu czy herbaty i ogrzać się przy ognisku - powiedział Marcin Suszka z KS Amber.

 

Morsy nie zapomniały, że właśnie 13 stycznia wypada 27. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W związku z tym stowarzyszenie "Sulejów dla pokoleń" zorganizowało licytacje, z których pieniądze zasilą konto WOŚP. - Ta impreza jest bez wątpienia wielką promocją Sulejowa bo są z nami ludzie z całej Polski. My licytacje organizujemy po raz drugi. Zadebiutowaliśmy w tej roli w ubiegłym roku i już wtedy udało nam się zebrać naprawdę ładną kwotę. Mamy zatem nadzieję, że w tym roku będzie jeszcze lepiej. Wylicytować będzie m.in. piękne książki czy serca od Koła Gospodyń Wiejskich. Mamy wiele przedmiotów, które na pewno znajdą uznanie w oczach wielu ludzi, którzy są dziś z nami - powiedział Marcin Gadomski, prezes stowarzyszenia "Sulejów dla pokoleń".

 


Swojego zadowolenia z niedzielnego spotkania morsów nie kryli uczestnicy zabawy, o czym możecie się przekonać odsłuchując ich relacji. 

 


Impreza została objęta patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego, starosty piotrkowskiego oraz burmistrza Sulejowa.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

bolek ~bolek (Gość)14.01.2019 21:04

Lepiej niech ktoś z poza establishmentu sulejowskiego [władze] sprawdzi zasadność i rzetelność wydatków związanych z remontem [rewitalizacją] placu "romanika???"]. Wszak 15 000 000 [15mln] PLN to duuuża przesada!!! Sprawdzimy to już wkrótce. Koniec z klikami i oszustami. Wszak ta kostka i inne elementy nie są pozłacane, a metr kw kostki z ułożeniem to ok 100pln, a nie 1000... itd.

34


gość ~gość (Gość)13.01.2019 21:31

Nowy sulejowski zwyczaj - topienie morsrzanny :)

41


wachacz ~wachacz (Gość)13.01.2019 19:15

pani z 4 zdjecia w rozowych spodenkach bardzo sympatyczna

50


gość ~gość (Gość)13.01.2019 15:07

Morsowanie raczej przy ujemnych temp ma sens

03


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat