Morsy posprzątają teren wokół Zalewu w Cieszanowicach

ePiotrkowRegion Piątek, 14 lutego 202013 3577
Grupa osób, które cyklicznie morsują w Zalewie Cieszanowickim, organizuje w sobotę 15 lutego o godzinie 14.00 sprzątanie brzegu tego zbiornika. Oczywiście zachęcają do przyłączenia się do tej szlachetnej akcji.
fot. archiwum epiotrkow.pl

- Główny nacisk położony będzie na oczyszczenie plaży w okolicach dębu (miejsce spotkania). Wszystko po to, by niedzielne “Zimowe Pokazy Ratownicze” (16 lutego od 10.00) odbyły się w miłej i przyjemnej scenerii – czytamy na portalu rozprza.info.

 

Po sobotnim sprzątaniu będzie też czas na morsowanie, ciepłą herbatę i pieczone kiełbaski. Dla chętnych przewidziana jest także przejażdżka terenówką lub quadem.

 

 

 


(źródło: rozprza.info)


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

dfgdfgdfg ~dfgdfgdfg (Gość)14.02.2020 12:22

Super inicjatywa, pozdrawiam!

33


gość ~gość (Gość)14.02.2020 10:59

Morsy to bardzo pożyteczne zwierzęta! Pozdrawiam wszystkich.

112


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat