Morderczyni z Tomaszowa grozi dożywocie

Strefa FM Piątek, 28 maja 20102 1420
Zabiła córkę i jej partnera - teraz grozi jej dożywocie. 46-letnia kobieta, która kilka dni temu dokonała makabrycznej zbrodni w budynku przy ulicy Kruczej w Tomaszowie Mazowieckim, trafiła do Aresztu Śledczego w Łodzi.

Przyznała się do winy, odmówiła jednak złożenia jakichkolwiek wyjaśnień - tłumaczy prokurator rejonowy w Tomaszowie Robert Wizner.

 

- Dwóm pokrzywdzonym zadała łącznie ponad czterdzieści uderzeń. Brak motywu może działać na niekorzyść oskarżonej, jednak w każdej chwili może ona określić jeszcze, dlaczego dokonała tych zabójstw - dodaje prokurator.

 

46-letniej Gabrieli K. grozi dożywocie.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

lukch ~lukch (Gość)29.05.2010 14:26

Również popieram egzekucję, zwolennikom jak i przeciwnikom tej formy karania polecam głębsze poznanie systemu Singapuru: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kara_%C5%9Bmierci_w_Singapurze - proste parę zdań na początek. Przestępczość w tym mieście prawie nie istnieje.

00


Drake ~Drake (Gość)28.05.2010 20:41

Kara śmierci!! Nie chcę utrzymywać kolejnego darmozjada(76 złotych dziennie)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat