Moje życie – mój wybór. Ilona Felicjańska w wolborskim Gimnazjum

ePiotrkow Czwartek, 29 października 20159 3126
„STOP uzależnieniom”- pod takim hasłem odbył się w Publicznym Gimnazjum w Wolborzu Dzień Profilaktyki. Gościem specjalnym imprezy była Ilona Felicjańska - modelka, właścicielka agencji reklamowej oraz założycielka fundacji „Niezapominajka”.

Ładuję galerię...

Do współpracy w przedsięwzięciu zaproszeni zostali przedstawiciele Komendy Powiatowej i Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Piotrkowie Trybunalskim oraz Gracjan Ostalak - kulturysta i trener personalny, związany obecnie z Tomaszowem Mazowieckim. Wśród gości nie zabrakło burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa, dyrektorów szkół podstawowych oraz rodziców uczniów.

Głównym celem przyświecającym organizatorom było upowszechnienie wiedzy o środkach psychoaktywnych oraz pokazanie alternatywnych form, jakimi są sport, taniec czy udział w zajęciach pozalekcyjnych. Materiał edukacyjny przekazany przez prelegentów miał za zadanie pobudzić wyobraźnię młodych ludzi, pokazać jak tragiczny w skutkach może mieć kontakt ze środkami uzależniającymi oraz jakie konsekwencje poniosą ci, którzy łamią prawo.

 

Dzień Profilaktyki w Gimnazjum podsumowała Ilona Felicjańska, która od lat udziela się charytatywnie i chętnie uczestniczy w projektach związanych z problematyką uzależnień.

Przerwy między prezentacjami gości uświetniły występy wokalne uczniów, pokazy tańca hip hop, gimnastyki artystycznej oraz umiejętności piłkarskich. Niektórzy mogli sprawdzić swoją tężyznę fizyczną pod czujnym okiem pana Gracjana. Aktorski talent gimnazjaliści zaprezentowali w przedstawieniu profilaktycznym „Moje życie – mój wybór”.

 

Podsumowanie nasuwa się jedno – jedynym uzależnieniem w naszym życiu powinien być sport

Pomysłodawcami spotkania profilaktycznego była Agnieszka Justyna i Przemysław Tręda.


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ares1 ~ares1 (Gość)29.10.2015 15:42

REDAKTORZY EPIOTRKOW TO LUDZIE Z PRZYPADKU NIE ZNAJĄCY SIĘ NA DZIENNIKARSTWIE MIESZKAJĄCY W WIĘKSZOŚCI POZA PIOTRKOWEM TRYB.!!!

24


rapidshare ~rapidshare (Gość)29.10.2015 08:40

ale promujecie wzorce... to już lepiej menela z pod sklepu, byłby tańszy

87


gość ~gość (Gość)30.10.2015 08:55

To już nie ma lepszych autorytetów dla młodzieży niż Ilona Felicjańska.

44


gosciu ~gosciu (Gość)29.10.2015 15:26

ale wzorce..- zerknij na link ponizej
http://www.fakt.pl/Felicjanska-miala-wypadek-po-pijaku,artykuly,65055,1.html

30


gość 21 ~gość 21 (Gość)29.10.2015 11:00

Chyba ostatnia wizyta bo gimnazja ida do likwidacji

33


czytelnik ~czytelnik (Gość)29.10.2015 10:07

Do tego jedynego uzależnienia od sportu dodałbym jeszcze chęć do nauki, wiedzy i kultury osobistej. Gratuluję pięknej i pożytecznej akcji.

42


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat