ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Modułowy dom - 3 razy szybciej

Piątek, 15 listopada 2019 3164
Z reguły budowa domu kojarzy się inwestorowi z długotrwałym procesem, który często trwa kilka miesięcy, a nawet kilka lat. Spójrzmy jednak na implementację szwedzkich projektantów Okazuje się, że może to zająć tylko 3 miesiące.

Ładuję galerię...

Tajemnica polega na wykorzystaniu odpowiednich materiałów i zastosowaniu skandynawskich technologii budowlanych. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz domy modułowe na modulex-eu.pl.

Stare przysłowie mówi, że czas to pieniądz. Jest to tym bardziej prawdziwe w kontekście budowy domu. Czas trwania inwestycji to także wiele stresów, oczekiwania, niekoniecznie miłe niespodzianki, kontakty z „złotymi piórami”, a także wydawania związane z niesieniem kosztu kapitału (kredytu), który jest większy ze względu na fakt, że więcej należy zapłacić odsetków od pożyczki. Dlatego nie jest zaskakujące, że coraz więcej przyszłych właścicieli domów zwraca się do technologii budowlanej, która zmniejsza ryzyko związane z powstaniem domu. A więc, pojawia się pytanie, czy modułowy system konstrukcyjny jest odpowiedzią na ich oczekiwania?

 

Budowa domu modułowego 

 

Możesz odwiedzić stronę internetową Modulex i wybrać najlepszych specjalistów w branży budowlanej, ale nie możesz już zapewnić warunków pogodowych, w których będą działać. Pogoda jest zmienna i często zdarza się, że praca przeciąga się przez ostre zimy lub wysokie temperatury. Modułowa konstrukcja ma tutaj ogromną przewagę. Budowa domu przez większość czasu odbywa się w warsztacie. Domy modułowe https://modulex-eu.pl/katalog/modul_building/domy-modulowe/ powstają z prefabrykowanych elementów składanych w „laboratoryjnych” warunkach warsztatu. Następnie części konstrukcji są transportowane na plac budowy i łączone w gotowy dom. Cały proces od momentu zamówienia do instalacji zajmuje około 3 miesięcy. Ponadto, ze względu na niezwykłą dokładność paneli, budynek przejdzie testy bez problemów, a przyszły właściciel otrzyma finansowanie na dom energooszczędny. 

 

Podstawowe zasady projektowania

 

Potężny i stabilny dom powinien stać na mocnych fundamentach. Konstrukcja fundamentu i ścian jest gwarancją bezpieczeństwa, choć dotyczy procesów pracochłonnych. Skuteczną alternatywą jest użycie płyty fundamentowej. Oprócz spełnienia najwyższych standardów wytrzymałości znacznie skraca to czas budowy. Około tygodnia po wylaniu betonu możesz na nim umieścić moduły w domu.

 


Zainteresował temat?

2

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat