Moda przez wieki – zorganizują pokaz

ePiotrkow Piątek, 11 sierpnia 20171 3031
W ramach projektu „Piotrków Trybunalski i Opole - 800 lat - rocznica, która łączy”, od 9 sierpnia do 29 września w OEA MOK zostaną przeprowadzone warsztaty z historii ubioru.

Ładuję galerię...

Uczestnicy warsztatów będą mieli możliwość projektowania i szycia ubioru historycznego i jego elementów. Na warsztatach przygotowany zostanie również pokaz „Moda przez wieki”, ukazujący historię ubioru w tradycji polskiej na przestrzeni minionych 800 lat, który zaprezentowany zostanie 29 września w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. warsztaty poprowadzi Michał Owczarek.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się 16 sierpnia od godz. 12.00. Miejsce: Ośrodek Edukacji Artystycznej MOK w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Słowackiego 13. Wstęp wolny – informuje Anita Góra z piotrkowskiego MOK.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)12.08.2017 10:08

Bardzo ciekawe warsztaty, ale w tygodniu o takiej godzinie? Szkoda!

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat