Młodzież z Sulejowa nagrała teledysk

ePiotrkowRegion Poniedziałek, 15 lutego 20216 1061
Jak już informowaliśmy - dzieci i młodzież z Miejskiego Ośrodka Kultury w Sulejowie zabrała się za promocję miasta. Kilkutygodniowe przygotowania i praca przed kamerą zaowocowały teledyskiem.
fot. MOK Sulejów

Autorką tekstu i muzyki do utworu „Mój Sulejów - chcę zostać tu!" jest Anetta Bartłomiejczyk. Aranżację przygotowali Ray Radoza i Piotr Grzelak. W nagraniach wzięli udział młodzi artyści z grupy wokalnej Cykady. Teledysk przygotował Dariusz Wojtysiak.


- To było niesamowite przeżycie, a zarazem możliwość oderwania się od szarej, zdalnej rzeczywistości - mówią uczestnicy przedsięwzięcia. W teledysku można zobaczyć atrakcje turystyczne i architektoniczne perełki Sulejowa i jego okolic. Możemy zobaczyć je podczas każdej z czterech pór roku.

 

Prace nad projektem trwały dwa miesiące, a wykonawców indywidualnie nagrywano w pełnym reżimie sanitarnym. W tym celu w sulejowskim MOK-u przygotowano specjalne studio. Utwór będzie służył nie tylko do promocji Sulejowa, ale będzie też bazą do konkursu wokalnego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy zainteresowany będzie mógł zaprezentować własną interpretację piosenki, wykorzystując jedną z dwóch wersji podkładu i oryginalny tekst.

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość_pfizerman ~gość_pfizerman (Gość)16.02.2021 14:16

Gdyby nie szczepionki to by to lepiej zaśpiewali

00


gość_ja ~gość_ja (Gość)15.02.2021 20:44

Niestety, spodziewałem się czegoś więcej. ...nieco smętne

12


Wiktor k. ~Wiktor k. (Gość)16.02.2021 12:07

bardzo pozytywna piosenka ! brawo

11


gość_jurek ~gość_jurek (Gość)16.02.2021 09:13

Brakuje akordeonu i tamburynu ale i tak git

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat