Młodzież z Moszczenicy "zapobiega pożarom"

Strefa FMRegion Poniedziałek, 18 marca 20194 3186
Konkurs z wiedzy pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" odbył się w poniedziałek w Moszczenicy. Uczestnicy zebrali się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu i udowodnili, że pożar im nie straszny.

Ładuję galerię...

Uczestnicy musieli wykazać się wszechstronnością, ponieważ na teście znalazły się pytania dotyczące m.in pierwszej pomocy, historii czy chemii -  Zwycięzcy konkursu będą nas reprezentować na szczeblu powiatowym. Ja przyznam szczerze, że jestem bardzo zadowolony z poziomu poniedziałkowej potyczki. - mówił Dariusz Magacz, prezes zarządu oddziału gminnego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Moszczenicy.  

 

Konkurs rozegrany został w dwóch kategoriach: klasy 4-6 i 7-8.  Pierwsze miejsca zajęły : Maja Sierocińska oraz Oliwia Śmiechowicz- Test nie był bardzo trudny, ale pojawiły się pytania, które sprawiły mi kłopot. Do tego konkursu przygotowywałam się około 2 tygodni. Dużo pomogła mi moja nauczycielka, która przynosiła mi przykładowe testy do rozwiązania - podsumowuje O.Śmiechowicz.

 

Etap powiatowy konkursu z wiedzy pożarniczej odbędzie się 27 marca w Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

a gdzie strażacy ~a gdzie strażacy (Gość)19.03.2019 09:00

Czyżby wszyscy strażacy z Moszczenicy byli zaangażowani w budowę dróg powiatowych ? i Starosta znowu musi być ŚW Mikołajem,. a może by tak Panie Starosto- PKS, służba zdrowia , drogi powiatowe , szkolnictwo itp.

00


jurek ~jurek (Gość)18.03.2019 16:21

jak ratować Moszczenicę od smrodu z chlewni???

41


rodzic ~rodzic (Gość)18.03.2019 19:04

Obydwie laureatki są uczennicami Szkoły Podstawowej w Babach. Gratuluję dziewczynom, rodzicom i szkole. Dobra robota!

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat