Młodzi szczypiorniści rywalizowali w Piotrkowie

ePiotrkow Środa, 20 listopada 20190 1748
Wielkie sportowe emocje w piotrkowskiej hali Relax. W środę zorganizowano tam turniej piłki ręcznej siódmo- i ósmoklasistów. Uczniowie sześciu szkół podstawowych województwa łódzkiego spotkali się na parkiecie by sprawdzić która ekipa zaprezentuje się w tej dyscyplinie najlepiej.

Ładuję galerię...

W zmaganiach uczestniczyli młodzi szczypiorniści ze szkół podstawowych w: Piotrkowie Trybunalskim, Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim, Skierniewicach, Poddębicach oraz Białej.


W pierwszej fazie turnieju rywalizacja toczyła się w dwóch grupach, po trzy zespoły każda. Na tym etapie rozgrywek po dwa zwycięstwa odnieśli uczniowie z Piotrkowa i Łodzi i to oni spotkali się w finale. - Chłopcy, którzy będą grać o zwycięstwo trenują regularnie, i na co dzień spotykają się w lidze, więc na pewno można się spodziewać wielu emocji. Poziom tego turnieju jest naprawdę dobry. Cieszy to, że chłopcy garną się do piłki ręcznej. Zapewne wpływ ma na to fakt, że mają z kogo brać przykład - powiedziała nam Anna Wasilewska, która zajęła się sędziowaniem meczów w tym turnieju.


Zanim jednak doszło do spotkania o złoto, na parkiecie pojawiły się teamy z Poddębic i Białej by zawalczyć o zdobycie III miejsca. W tym meczu lepsi okazali się poddębiczanie, którzy wygrali 14:4.


Po tym spotkaniu na parkiet wybiegły dwie niepokonane dotąd ekipy piotrkowskich i łódzkich uczniów. Ostatecznie lepsi okazali się łodzianie, którzy pokonali gospodarzy 10:6. Po zakończeniu rywalizacji najlepszym ekipom wręczono pamiątkowe puchary.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat