Młodzi piotrkowscy karatecy z medalami

Strefa FM Wtorek, 22 października 20191 2304
W miniony weekend w Ozorkowie zorganizowano kolejne zmagania w ramach Okręgowej Ligi Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego. Trzy brązowe krążki wywalczyli reprezentanci Uczniowskiego Klubu Sportowego Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim.
fot.: UKS SKT Piotrków

- Jestem bardzo zadowolony ze swoich podopiecznych. Brązowy medal w kategorii junior młodszy zdobyła Patrycja Głowacka. Na trzecim stopniu podium w kategorii junior stanął też Bartosz Siwakowski. Trzeci brąz to zasługa Zuzanny Raszewskiej, która wywalczyła go już wśród seniorów. Bardzo dobrze zaprezentowali się też nasi młodzicy. Jonatan Pirek, Antonina Łukowska czy Marcel Mazur debiutowali w imprezie rangi wojewódzkiej, a udało im się zająć miejsca w pierwszej dziesiątce w swoich kategoriach - mówi Rafał Michalak, trener piotrkowskiego UKS-u.

 

Zespół z trybunalskiego grodu reprezentowało łącznie 14 zawodników. Na zakończenie tego roku kalendarzowego karatecy z Piotrkowa 16 listopada ponownie odwiedzą Ozorków by tym razem powalczyć o medale w kumite.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)22.10.2019 19:22

Gratulacje Tuszyna !

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat