Młodzi piłkarze rywalizowali w Piotrkowie

Strefa FM Piątek, 24 maja 20192 2985
W piotrkowskiej Budowlance w piątek zmierzyli się młodzi piłkarze z naszego regionu. To za sprawą kolejnego już Dnia Sportu. W turnieju udział wzięło sześć zespołów: trzy z Piotrkowa Trybunalskiego i po jednym z Trzepnicy, Sulejowa i Tomawy.

Ładuję galerię...

Boisko piotrkowskiej Budowlanki tętniło w piątek życiem. Przyjechali uczniowie ze szkół podstawowych i gimnazjów, aby rozegrać turniej w piłkę nożną,  a przy okazji spędzić aktywnie czas -Ja już drugi raz biorę udział w tym wydarzeniu. Ten turniej to bardziej zabawa. Przede wszystkim chcemy pograć w piłkę w fajnej atmosferze. Cieszę się, że są organizowane take inicjatywy, bo zamiast całe dnie spędzać w szkole to możemy robić coś co lubimy najbardziej - powiedział Sergiusz Pryszkiewicz, uczeń Szkoły Podstawowej nr 2 w Piotrkowie. 

 

Zespoły podzielone były na dwie grupy. Po rozegraniu meczów wyłoniono zwycięzców, którzy zmierzyli się ze sobą w ostatecznym pojedynku. -Poziom jest bardzo wysoki, mecze są wyrównane, a co najważniejsze cała zabawa przebiega zgodnie z zasadami fair play - mówił Krzysztof Błaszkowski, nauczyciel wychowania fizycznego. Zespoły walczyły ze sobą o puchar dyrektora, jednak w tym roku to nie jedyna nagroda. - Oczywiście nie mogło zabraknąć niespodzianki. Przygotowaliśmy również prezent dla najlepszego strzelca turnieju.- dodaje Edyta Wiernicka, dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie

 

Organizatorzy zadbali również o to, aby podczas turnieju nikt nie był głodny. Przygotowane były stoiska ze słodkościami oraz grill. 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)24.05.2019 13:02

Ladnie razem wygladaja.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat