Młodzi łowili na Bugaju

Tydzień Trybunalski Środa, 11 września 20131 2223
Tym razem deszcz nie przeszkodził dzieciom w rywalizacji podczas zawodów spławikowych “Zakończenie Wakacji” zorganizowanych przez Koło nr 12 Piotrków – Miasto.

Miejscem zmagań był tradycyjnie Bugaj i kąpielisko “Słoneczko”. Zawody rozegrano w ubiegłą niedzielę (8 września).

Po wakacyjnym treningu, przy pięknej, słonecznej pogodzie dzieci rywalizowały w dwóch kategoriach wiekowych. Zawody w kategorii najmłodszych wygrali: I - Marek Kolończyk, II - Magda Kawecka, III - Piotr Kieruzel.

W kategorii do lat 16 triumfowali: I - Maciej Rękorajski, II - Patryk Borowik, III - Jakub Caliński. Ryby, po zważeniu, trafiły z powrotem do wody. Zwycięzcy i pozostali uczestnicy zawodów otrzymali nagrody i upominki. Impreza zakończyła się wspólnym grillowaniem.

 

Or


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wojpol ~wojpol (Gość)11.09.2013 19:14

e no ogorek nie chwalisz sie nic szarpaku:)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat