Młodzi karatecy zakończyli sezon na podium

Strefa FMŁódzkie Środa, 24 października 20180 3899
Piotrkowscy karatecy zakończyli zmagania w tegorocznej Okręgowej Lidze Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego. Podczas ostatniej odsłony tych rozgrywek, która odbyła się w Ozorkowie, Piotrków Trybunalski reprezentowało 17 zawodników z Uczniowskiego Klubu Sportowego - Szkoły Karate Tradycyjnego. Piotrkowianie zdobyli łącznie 4 medale. Trzy brązowe i jeden srebrny.
Fot.: UKS SKT.

Najlepiej spisała się Anna Kurpios, która wywalczyła srebro w kategorii 6 kyu. Brąz wśród młodzików (9 lat i mniej) wywalczyli z kolei debiutant Jonatan Pirek w kat. 9-8 kyu oraz Hubert Fert w kat. 7-6 kyu. Na najniższym stopniu podium stanęła również juniorka Zuzanna Raszewska w kategorii od 5 kyu.

 

 - Ciąg dalszy oczywiście nastąpi, następne zawody już niedługo, wiosną zamierzamy wystartować m.in. w mistrzostwach Polski, Pucharze Polski, więc na pewno jeszcze wiele razy przysporzymy państwu radości naszymi startami - podsumował Rafał Michalak, trener piotrkowskich karateków.

 

W tej chwili w UKS SKT trenuje ponad 60 zawodników.

 

 

 


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat