„Młodość” na walentynki

ePiotrkow Wtorek, 13 lutego 20181 1473
KINODA zaprasza na walentynkowy pokaz filmu „Młodość” w reżyserii Paolo Sorrentino. 14 lutego (środa) o godz. 19.00 w ODA przy ul. Dąbrowskiego 5. Wstęp wolny.

Fred i Mick, przyjaciele, którzy niebawem przekroczą próg osiemdziesięciu lat, wyjeżdżają do hotelu pod Alpami, gdzie wspominają swoją przeszłość. „Młodość” to włosko-francusko-szwajcarsko-brytyjski film tragikomiczny w reżyserii i według scenariusza Paolo Sorrentino. Światowa premiera filmu nastąpiła podczas 68. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes, w ramach którego obraz brał udział w Konkursie Głównym. Następnie film był prezentowany na międzynarodowych festiwalach m.in. w Karlowych Warach, Toronto i Londynie. Obraz dedykowany Francesco Rosiemu.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kinomaniaczka ~kinomaniaczka (Gość)13.02.2018 08:38

Czy będzie powtórka, niestety człowiek pracuje...może w wend?

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat