Młode piłkarki z Piotrkowa wygrały turniej plażowej piłki ręcznej (galeria)

ePiotrkow Sobota, 12 czerwca 20212 2187
Młode zawodniczki z Piotrkowa okazały się bezkonkurencyjne w rozegranym na stadionie Concordii turnieju piłki ręcznej plażowej dziewcząt. Pogodzie nie udało się pokrzyżować planów organizatorów, a poszczególne mecze toczyły się w promieniach słońca.

Ładuję galerię...

W zawodach wzięło udział pięć drużyn. Jedna niestety nie dojechała. Zabrakło drużyny UKS Anilana. Spośród tych, które rozegrały zawody najlepsza okazała się ekipa MKS Piotrcovia Juko. Drugie miejsce zajęły dziewczęta z ChKS Chojnice, a na miejscu trzecim zameldowały się młode zawodniczki SPR Pabiks Pabianice. Na kolejnych miejscach uplasowały się drużyny MKS PMDKiS Wieluń II i MKS PDMKiS Wieluń I.

 

Najlepszą zawodniczką turnieju została Nina Kaczmarek z MKS Piotrcovia Juko. Tytuł najskuteczniejszej zawodniczki turnieju przypadł Amelii Głobińskiej z SPR Pabiks Pabianice.

 

- Jesteśmy współorganizatorami turnieju piłki ręcznej plażowej dziewcząt i chłopców i jestesmy zadowoleni z poziomu sportowego tej imprezy. Rywalizacja przebiegała na dobrym poziomie, gra odbywała się w myśl zasad fair play. Trenerzy nie szczędzili uwag i zawodniczki poświęcały się w poszczególnych akcjach swoich zespołów. To dziewczęta z roczników 2006 i 2007, które obserwuje szkoleniowiec reprezentacji polski w piłce plażowej i mam nadzieję, że jakiś talent się tu wykluje - powiedziała Beata Skura z piotrkowskiego OSiR-u.

Jak dodał Leszek Heinzel, dyrektor OSiR Piotrków - tradycja sukcesów piotrkowskiej piłki ręcznej została podtrzymana, a dodatkowo cieszy nas to, że po miesiącach przerwy mogliśmy spotkać się na boisku, zagrać ze sobą twarzą w twarz. Oby żadna czwarta czy piąta fala nie przeszkodziła nam w przyszłości w realizowaniu podobnych imprez sportowych.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)12.06.2021 18:56

Wczoraj w Piotrkowie, a dzisiaj w Łodzi chłopcy rocznik 2006 tez wygrali.

10


Hdynym ~Hdynym (Gość)12.06.2021 15:13

Chłopcy 2006 też grali, dzisiaj grają na Anilanie

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat