Mistrzowski pokaz w Moszczenicy

ePiotrkowRegion Niedziela, 24 czerwca 20183 7815
Kiepska pogoda nie odstraszyła miłośników motoryzacji. W Moszczenicy można było podziwiać m.in. Marcina Głowackiego, mistrza świata w stuncie motocyklowym. Głowacki nazywany "Polish Ninja" zachwycił widzów niesamowitymi akrobacjami, m.in. staniem na głowie w tracie jazdy.

Ładuję galerię...

Pierwszego dnia Motofestynu, w sobotę, oprócz stuntu można było także podziwiać drift, czyli jazdę w kontrolowanym poślizgu w wykonaniu Holy Drift, pokazy sztuki walki szkoły Akido Akikai czy akcję ratowniczą w wykonaniu strażaków. Zespół Jacy Tacy Moszczenicy zaprosił na tradycyjne puszczanie wianków i ognisko. Gwiazdą wieczoru była grupa D-Bomb. - I choć pogoda nas nie rozpieszcza, to gorąco zapraszamy wszystkich na drugi dzień naszej imprezy - zachęca Michał Ruszkiewicz, jeden ze współorganizatorów tej imprezy. 


Atrakcje niedzielne rozpoczną się o godz. 13.00 turniejem rugby. Od 14.00 na placu przy amfiteatrze będzie można podziwiać zabytkowe i tuningowane maszyny m.in. auta amerykańskie.

 

 

Niestety zaplanowane na godz. 17.00 występy kabaretu Formacja Chatelet oraz Agaty Michalskiej i The Others nie odbędą się ze względu na warunki atmosferyczne. 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Aeroklub ziemi piotrkowskiej ~Aeroklub ziemi piotrkowskiej (Gość)25.06.2018 21:30

Pokazujeta wyczyny na moturach a później jest że wszyscy tak jeżdżo

10


Merlin ~Merlin (Gość)24.06.2018 22:15

Bo włodarze się podpisują ładnie na plakatach, że impreza jest pod ich patronatem, bo gmina, powiat czy miasto kasę daje lub obiekt i wymaga, żeby wójt, burmistrz, starosta i prezydent mieli ładne zdjecia przed wyborami.

31


gość ~gość (Gość)24.06.2018 14:00

Dlaczego okoliczni włodarze nie dogadali się między sobą i w jeden weekend są dni Piotrkowa, Tomaszowa, Rozprzy, Wolborza, wianki w Sulejowie, motofestyn w Moszczenicy. A później będą weekendy , że nic się nie bedzie działo....

150


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat