ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Mistrzowski Zakład Optyczny

Piątek, 04 października 2019 1821
Zakład Optyczny M. Baranowska powstał w 1994r. Jest to firma rodzinna z tradycjami założona przez mistrza optyki okularowej Mariannę Baranowską.

 

Celem naszego zakładu jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszych optyków-specjalistów z dziedziny optyki okularowej oraz świadczenie usług na najwyższym poziomie. Spełniamy największe wymagania oraz oczekiwania naszych Klientów poprzez wprowadzanie najwyższych standardów optyki.


Nasza pracownia optyczna wyposażona jest w najnowsze urządzenia do obróbki szkieł korekcyjnych. Poprzez doświadczony personel Istnieje możliwość wykonania okularów w przeciągu 30 minut. W Zakładzie Optycznym mieści się bardzo dobrze wyposażony Gabinet Okulistyczny w którym przyjmują wykwalifikowani lekarze okuliści oraz refrakcjonista-specjalista w doborze szkieł okularowych. Staramy się zapewnić milą, fachową i rodzinną atmosferę w naszym Zakładzie Optycznym.

 

 


Zainteresował temat?

0

0


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat