Mistrz zdetronizowany

Strefa FM Wtorek, 22 marca 20161 4603
Zespół Ku Chwale Ojczyzny został nowym mistrzem piotrkowskiej Amatorskiej Ligi Koszykówki Ośrodka Sportu i Rekreacji. W finale nowy mistrz pokonał obrońcę tytułu, zespół Galaktikos 71: 63.

Ładuję galerię...

Trzecie miejsce zajął Dekor Mebel, który wygrał z CKU Norwag 83:54.

- Gramy w tej lidze już kilka lat, ale to nasz pierwszy tytuł, na pewno nie byliśmy faworytem, ponieważ rundę zasadniczą zakończyliśmy na 4. miejscu, ale jak widać nie zawsze wygrywają zespoły, które są najlepsze w sezonie regularnym – powiedział reprezentant nowego mistrza Rafał Niewiadomski, którego wybrano także najlepszym zawodnikiem całych rozgrywek.

Nagrodę dla najskuteczniejszego zawodnika po raz kolejny odebrał Radosław Kubala (Dekor Mebel), który zdobył 336 punktów.


Zainteresował temat?

1

3


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

from II ~from II (Gość)23.03.2016 14:33

Szkoda, że nie jest chociaż II liga a kiedyś to biliśmy najlesze drużyny lodzi i nie tylko - wicemistrz Polski juniorów zq Śląskiem Wrocław. A teraz to tylko rekreacja.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat