Minister zdrowia: ponad 5 tys. nowych zakażeń; odwrócenie tendencji staje się faktem

PAPKraj Wtorek, 16 lutego 202128 2232
Odwrócenie tendencji w przyroście zakażeń koronawirusem staje się faktem; trend jest dodatni - podkreślił we wtorek minister zdrowia Adam Niedzielski. Jak wskazał, wtorkowy wynik - przeszło 5 tys. nowych zakażeń - jest o ponad tysiąc większy niż tydzień temu.
fot. PAP

Szef MZ opublikował we wtorek na Twitterze wykres ilustrujący liczbę i dynamikę zakażeń koronawirusem. "Odwrócenie tendencji staje się faktem. Dzisiejszy wynik - 5178 nowych zakażeń - jest o ponad 1 tys. większy niż tydzień temu" - podkreślił.

 

Niedzielski zwrócił uwagę, że trend dla tygodniowej stopy wzrostu zakażeń jest dodatni po raz pierwszy od połowy listopada, nie licząc, jak to ujął, "anomalii postświątecznej". 

 

autorka: Agnieszka Ziemska


Zainteresował temat?

1

7


Komentarze (28)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

słoninowy słoń ~słoninowy słoń (Gość)16.02.2021 23:59

Faktem to jest to, że jest to od początku FAŁSZYWA pandemia. Fałszywa, bo od początku zaplanowana i wdrażana na podstawie fałszywych testów wykrywających nie wiadomo co.
Najpierw wszystko pozamykano i wprowadzono ograniczenia twierdząc, że szczepionka nas wyzwoli. Jak pojawiły się szczepionki, będące de facto eksperymentem medycznym, to nagle wirus zaczął mutować jak opętany, choć przez blisko rok był nadzwyczaj "stabilny". Teraz te "lokdałny" będą przedłużane pod pretekstem nowych mutacji wirusa. Takie są fakty! Ja przewidziałem taki scenariusz, i jak widać, nie pomyliłem się.
Faktem jest też to, że do tej pory NIE WYIZOLOWANO tego wirusa, a co za tym idzie nie został poddany testom Kocha. Pomimo tego "naukowcy" wykrywają nowe mutacje tegoż wirusa - a jakim cudem? Namnożyło się specjalistów od kowidologii, którzy nie potrafią wyjaśnić, gdzie się podziała grypa. Zapewne tajemnicze zniknięcie grypy nie ma nic wspólnego z wygaśnięciem patentów na szczepionki przeciwko grypie, prawda?
Faktem jest też to, że na bieżąco manipuluje się statystykami w taki sposób, aby ten nie-rząd miał pretekst do wprowadzania tych wszystkich kuriozalnych obostrzeń. Oficjalnie winni wszystkiemu są oczywiście zwykli ludzie, którzy chcą żyć normalnie, chcą zarabiać uczciwie na życie, i czerpać radości ze swojego krótkiego i zazwyczaj gównianego życia. Ale nawet to trzeba ludziom odebrać, bo przecież zostaliśmy sprzedani jak bydło, i wdrażanie planów globalistów idzie pełną parą.
To są fakty.
Mam nadzieję Niedzielski, że doczekam czasów, gdy z resztą ferajny Morawieckiego odpowiesz za zbrodnię na narodzie polskim. A za to co wyprawiacie jest tylko jedna kara.

21


Jeronimo ~Jeronimo (Gość)16.02.2021 11:13

Łolaboga przeziębienia i grypy wracają jak co roku. Co to będzie ? 2489 gmin w Polsce wychodzi, że 2 przypadki na gminę. To straszne ! To jakiś horror !

73


gość_jurek ~gość_jurek (Gość)16.02.2021 09:13

Czemu minister zdrowia się nie szczepi

100


Kazik ~Kazik (Gość)16.02.2021 10:09


Kiedy ten cyrk skończą służba zdrowia się szczepiła a przychodnie nadal zamknięte.

81


Antymaseczkowcu ~Antymaseczkowcu (Gość)16.02.2021 11:20

Ty wiesz najlepiej, co oznacza utrata wolności. Zabory, dwie wojny światowe, lata życia w komunizmie sprawiły, że raz odzyskana wolność stała się dla ciebie największą wartością, w obronie której jesteś gotowy nawet poświęcić życie części społeczeństwa, nie pytając jej o zdanie. Od nakazu noszenia maseczki dzieli nas już przecież tylko krok od utworzenia reżimu na miarę Korei Północnej. Jeśli pozwolimy sobie założyć kagańce, to nim się spostrzeżemy, uwiążą nas na łańcuchu przy budach, odbiorą paszporty, będą śledzić za pomocą czipów ze szczepionek i położą rękę na naszych oszczędnościach.
Wolisz umrzeć wolny, niż żyć zniewolony. Zresztą, nie mogą nam niczego zakazać, gwarantuje to konstytucja. Nie ma podstawy prawnej do noszenia tych kagańców, a jak nie ma, to nie musimy i nie będziemy nosić. Bo nie.
Te szmaty poza tym przed niczym nie chronią. Gdyby chroniły, to już dawno nie byłoby tylu nowych przypadków. Przecież zasłaniamy brody. Na ustach i nosie nie można nosić maseczek, bo to niebezpieczne dla zdrowia, można umrzeć. Przecież wdychamy z powrotem to okropne powietrze, które wcześniej wydaliliśmy. W ten sposób wielki grzyb trafia do naszego organizmu i paraliżuje nam płuca. Zniszczeni tą całą dezynfekcją, myciem rąk, izolacją, mamy upośledzoną odporność i jeśli pojawi się grzyb, to czeka nas już tylko mogiła. Te wszystkie mydła, środki na spirytusie i kto wie, na czym tam jeszcze, przecież one same w sobie powodują raka.

50


stefek ~stefek (Gość)16.02.2021 10:29

Otwierać natychmiast przychodnie publicznej służby zdrowia i leczyć ludzi !

130


stefan ~stefan (Gość)16.02.2021 13:08

Skoro lekarze zaszczepieni to otwierać przychodnie,od marca płacimy składki !!!! Dość tego qrestwa !!!!!!!!!!!!

50


gość_miecio ~gość_miecio (Gość)16.02.2021 13:14

Powinni wyrzucić tego ministra, za dużo jest zachorowań, jakbym ja był to by żadnego nie było zachorowania

20


cowidiusz ~cowidiusz (Gość)16.02.2021 12:03

Dyktatura zbrodniarzy i ciemniaków trwa w najlepsze. Jedynie na Białorusi plandemi brak i jakoś jeszcze nie wymarli.

70


**** ~**** (Gość)16.02.2021 11:54

jak ogólnie ma nie byc tylu zakazonych ??? jak niektóre przychonie np. na łódzkiej przy ul.północenej panie rejestratorki nie odbieraja telefonów nawet przez cały dzień chcąc zapisac się do lekarza !!!!!!!!! i dziwić sie ze tylu chorych lub umarłych jest !!!

80


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat