Minister Antoni Macierewicz zaprasza na koncert

ePiotrkow Sobota, 14 stycznia 201762 12054
Noworoczny koncert kolęd w wykonaniu Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego odbędzie się w niedzielę, 15 stycznia w jednym z piotrkowskich kościołów, zaprasza Minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz.

Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00 w Parafii Najświętszego Serca Jezusowego przy Al. Armii Krajowej 19.


Zainteresował temat?

9

13


Komentarze (62)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

antośśś ~antośśś (Gość)16.01.2017 09:27

Najbardziej jest przykre to jest że on startował z Piotrkowa. Bardzo wielka ujma dla tego miasta

62


Ja widziałem ten piękny koncert i biję brawo ~Ja widziałem ten piękny koncert i biję brawo (Gość)15.01.2017 21:38

Coraz częściej w kościołach słuchamy muzyki, oglądamy przedstawienia, spotykamy się. Tadeusz Kościuszko powiedział: "Wojsko nie jest to nic innego jak siła zbrojna narodowa z Narodu wzięta".
Dziękuję za przepiękny koncert.Mam nadzieję,że artystom gorące brawa wypełniającej kościół publiczności przypadły do serca tak jak nam wspaniały ich występ.
Myślę, że i grupie osób z naklejonymi sercami WOŚP też się podobał choć ... może pochopnie kilku z nich przyszło a potem wyszło przed czasem.
Może to skutek kolędy " Bóg się rodzi moc truchleje" . Może nawet nie powinienem tak mówić bo artyści śpiewali że dziś jest dzień który łączy serca. W kościele to powszechne zjawisko jak sie ma serce a nie jego atrapę, kalkomanię czy naklejkę. Mógł by się pan sam przekonać gdy by pan bywał tam z potrzeby serca a nie dla manifestacji. To tyle do moryc i cezaryk4. Ja tak nie patrzę na osoby wspierające WOŚP jak autorzy tych kilku głupich wpisów.
W odpowiedzi zaś na pozostałe komentarze . Wpis osoby o nicku Anka jest w takim samym stopniu wulgarny co głupi bo skąd ma pani te pewność,że na koncercie w kościele nie będzie ofiarodawców na wośp? Panu "jaki" a może pani pod tym nikiem odpowiadam - serdecznie zapraszam na ten koncert jako podatnik, skąd pewność kto z nas płaci więcej?
Osobie pod nickiem " nowy" tyle tylko powiem, że powinien wysłuchać pytań Glena Jorgensena i odpowiedzieć na nie argumentami zgodnymi z zasadami fizyki a w ten sposób wykaże ,że apele smoleńskie były potrzebne. Jeśli nie potrafi to niech dołączy do czcicieli Lasków i obliczy ile oni zarobili.
Dla ministra Macierewicza brawo również za mądre słowa podziękowania dla artystów Zespołu Reprezentacyjnego Wojska Polskiego.
Kiedy w stanie wojennym w wiejskim kościele słuchałem recytacji wspaniałego aktora Krzysztofa Kolbergera i innych wspaniałych aktorów czułem to samo. To my jesteśmy narodem, choć nie całym bo wielu jest otumanionych. Ale wtedy wiedziałem też że u żłobu jest Jaruzelski z Urbanem ze swoimi bydlętami. Gdzie dziś jest Jaruzelski ? Bóg raczy wiedzieć, gdzie trafi Urban - zaskoczenia raczej nie będzie a bydlęta? Jak to stado -szukają ostatnio jakiegoś lidera coraz bardziej pogubieni.
Mnie to cieszy. A smuci pewnie smutnych panów w prochowcach - którym mniejszą dadzą emeryturę. Szkoda że tak późno ta moc truchleje.

66


PiotrkowJanka ~PiotrkowJanka (Gość)15.01.2017 21:45

Koncert przepiękny!
A dlaczego tak mało "serduszek" przyszło zamanifestować? :-)

43


,, bul" ~,, bul" (Gość)15.01.2017 21:58

Ale się kodzxiarstwo rozszalało. No tak no bo co wam pozostało prócz plucia jadem po tym jak nawet guru Kijowski kaskę waszą przytulał . Koncert był wyjątkowy, ale nie dla pospólstwa, a tylko dla koneserów i tych myślących po polsku.

48


nowy ~nowy (Gość)14.01.2017 23:16

Ciekawe czy będzie Apel Smoleński?

256


jaki ~jaki (Gość)15.01.2017 09:08

na koncert zapraszają chyba podatnicy , nie sądzę żeby maciarewicz zapłacił faktura za ich występ

254


Co ja słyszę? ~Co ja słyszę? (Gość)15.01.2017 21:58

Gdzie mój komentarz? Nie spodobał się... WOśP?

43


Anka ~Anka (Gość)14.01.2017 22:16

Ludzie,jakim trzeba być podłym i mściwym skur.......,żeby w dniu,w którym gra WOŚP organizować kontr pisowskie spędy!!!! I to jest polak?? to nadęta, mściwa świnia!!!!! Przecież te pieniądze są zbierane dla polskich maluchów!

3317


cezaryk4 ~cezaryk4 (Gość)15.01.2017 17:09

A ja sobie pójdę na koncert... z serduszkiem WOŚP naklejonym w widocznym miejscu.

111


moryc ~moryc (Gość)15.01.2017 15:08

wszyscy na koncert Macierewicza.Oblepieni serduszkami WOSP

124


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat