Mikropożyczki dla przedsiębiorców z regionu

Region Poniedziałek, 25 maja 20200 1696
Ponad milion złotych - taką kwotę codziennie Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim realizuje w postaci przelewów na konta lokalnych przedsiębiorców, którzy ubiegają się o wsparcie w związku z pandemią koronawirusa.
fot.: pixabay

Do tej pory w ramach tzw. mikropożyczek wypłacono już ponad 15,5 mln złotych, 2,2 mln złotych otrzymali właściciele firm wnioskujący o dofinansowanie części kosztów wynagrodzenia pracowników i składek na ubezpieczenie społeczne oraz ponad 200 tysięcy złotych dla osób samozatrudnionych.

 

Łącznie PUP w Piotrkowie Trybunalskim ma do dyspozycji ponad 35 mln złotych, ale już - jak zapewniła dyrektor Dorota Cudzich - złożono wniosek o dodatkowe 12 mln złotych do Ministerstwa Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej.

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat