Mikołajkowy Rajd ruszył z Woli Krzysztoporskiej

ePiotrkowRegion Wtorek, 12 grudnia 20171 2935
Ponad 160 osób pomaszerowało w Mikołajkowym Rajdzie, który ruszył 9 grudnia spod Szkoły Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej.

Ładuję galerię...

Młodzież i dzieci z terenu całej gminy oraz ich opiekunowie mieli o pokonania dystans ok. 6 km z Woli Krzysztoporskiej przez Wygodę i z powrotem do miejsca startu, czyli Szkoły Podstawowej w Woli Krzysztoporskiej. Tam czekał na wszystkich wspaniały poczęstunek składający się z tortilli oraz słodkości przygotowanych przez Agnieszkę Koszelak. Ale to nie koniec niespodzianek. Dla każdego uczestnika była też paczka od św. Mikołaja (przy sponsorskim współudziale Sylwii Ścieglińskiej), każdy mógł również zrobić sobie z przyjaciółmi zdjęcie w fotobudce, której sponsorem był Kamil Kubiak, radny z zaprzyjaźnionej gminy Grabica.


Organizatorami rajdu byli: stowarzyszenie „Aktywni do woli” z prezes Grażyną Pielużek i radną Beatą Wieczorek przy współudziale Gminnego Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej i Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.
- Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli nam w organizacji rajdu, i zapraszamy za rok – dodaje Beata Wieczorek.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ewka ~ewka (Gość)13.12.2017 14:32

ciekawe czy dojdą do Gomulina na parking

01


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat