Mikołajkowe spotkanie przy miejskiej choince

UM Piotrków Trybunalski Piątek, 06 grudnia 20196 3964
W Rynku Trybunalskim stanęła dziesięciometrowa choinka. Serce piotrkowskiej Starówki rozbłysnęło świątecznym światłem w mikołajki o godz. 17.30. Wydarzeniu towarzyszył występ Miejskiej Orkiestry Dętej, a na najmłodszych piotrkowian czekały drobne upominki.

Ładuję galerię...

Właśnie od dziś, 6 grudnia ozdoby bożonarodzeniowe rozwieszane będą na kolejnych ulicach naszego miasta. Dekoracje zawisną m.in. na uliczkach piotrkowskiej Starówki, w okolicach placu Kościuszki, al. 3 Maja, pasażu Karola Rudowskiego, a także nad ulicami: Narutowicza, Słowackiego, POW, Sienkiewicza i Dąbrowskiego. Poza tym trzy żywe choinki staną w centrum miasta: w parku Jana Pawła II, przy pl. Kościuszki i ul. POW. Na terenie miasta ustawione zostaną także świąteczne świetlne instalacje: sanie świętego Mikołaja, bożonarodzeniowa bombka i prezent.


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Małgosia P. ~Małgosia P. (Gość)09.12.2019 07:10

A gdzie Chojniak? Na włączenie choinki oddelegowany został Kacperek!

30


gość ~gość (Gość)07.12.2019 13:18

Cyt reset widzę, że zadałem dobre pytanie. No cóż - Uderz w stół a nożyce się odezwą. Odpowiedź żadna, pamiętaj pytałem o organizację i partie lewicowe, Ty rozumiem jesteś ateistą ale jest to normalne pytanie jeżeli to dla Ciebie za dużo to przykre.

22


zzz ~zzz (Gość)07.12.2019 17:51

Najpierw trzeba być uczciwym względem wszystkich ludzi, rzetelnie traktować sprawy wszystkich, dopiero zapalać choinkę.

40


gość ~gość (Gość)07.12.2019 13:51

Święta fajne ciekawe kiedy będą ograniczane jak w Warszawie, ciekawe dlaczego osoby niewierzące zmieniają nie swoje święta, może są zazdrosni bo swoich nie mają lub chcą obrazić wierzących. Ciekawa tendencja ludzi którzy na ustach mają ciągle TOLERANCJĘ.

60


gość ~gość (Gość)06.12.2019 23:20

Ciekawe kiedy organizacje lewicowe, rzecznik praw obywatelskich/dziecka zarządzają usunięcie wszelkich symboli religijnych z przestrzeni publicznej ponieważ Polska jest krajem świeckim a symbole religijne mogą obrażać uczucia niewierzących.

38


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat