Mikołajki w szpitalu powiatowym w Piotrkowie

Strefa FM Piątek, 06 grudnia 20192 3994
Mikołajki świętowali także w Powiatowym Centrum Matki i Dziecka w Piotrkowie. W piątek do szpitala powiatowego przyjechali Święty Mikołaj ze swoimi elfami i śnieżynkami, którzy razem z wicestarostą powiatu piotrkowskiego Dariuszem Magaczem i pełniącym obowiązki dyrektora PCMD Piotrem Woźniakiem rozdawali prezenty najmłodszym.

Ładuję galerię...

- To już tradycja naszego szpitala. Od kilku lat pracownicy PCMD razem ze Świętym Mikołajem i jego pomocnikami odwiedzają mamy wraz z pociechami i rozdają prezenty. W paczkach znajdują się zabawki i słodycze - powiedział  Piotr Woźniak, pełniący obowiązku dyrektora szpitala powiatowego. - Mikołajki to tradycja, a więc trzeba o nich pamiętać. Mam nadzieję, że dzięki temu w naszym szpitalu jest dużo przyjemniej.

 

W PCMD własnie w mikołajki urodziło się dwoje dzieci, natomiast od początku grudnia sześcioro. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

P51 ~P51 (Gość)08.12.2019 13:00

Zawsze w takich przypadkach targają mną uczucia ambiwalentne... Inicjatywa piękna i potrzebna, zwłaszcza w oddziałach szpitalnych dla dzieci. Ale poza tym to tradycyjny lansik i parcie na szkło dyrekcji i organu założycielskiego tego ledwo stojącego na nogach szpitala...

11


gość ~gość (Gość)06.12.2019 15:07

Jaka cudowna malutka laleczka na kolanach u Mikołaja w czerwonej opasce no piękna takiego Mikołaja to gorąco uściskać

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat