Mija termin składania wniosków o dopłaty bezpośrednie

Strefa FMRegion Czwartek, 09 lipca 20200 1665
Piątek to ostatni dzień dla wszystkich rolników na złożenie wniosków o dopłaty bezpośrednie i obszarowe. W związku z tym Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wydłuża godziny pracy powiatowych biur, przyjmujących dokumenty - także tego w Piotrkowie. Wniosek można złożyć również elektronicznie.
fot. pixabay.com / skeeze

- 10 lipca jest ostatecznym terminem na złożenie wniosku o przyznanie płatności bezpośrednich i płatności obszarowych związanych z PROW i decyzją Prezesa ARiMR wszystkie biura powiatowe są czynne do godziny 19.00 - podkreśla Robert Zawistowski, zastępca kierownika biura w łódzkim regionalnym oddziale ARiMR. - Generalnie wnioski można składać elektronicznie i do takiej formy zachęcamy wszystkich beneficjentów. Przyjmujemy je tą drogą już od wielu lat i to bardzo dobrze działa, także jest to najbezpieczniejsza forma złożenia dokumentów - przekonuje. 

 

Wnioski można składać elektronicznie przy pomocy aplikacji eWniosekPlus dostępnej na stronie www.arimr.gov.pl lub przez platformę ePuap.

 

W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów technicznych, dokumenty można dostarczyć także osobiście do siedziby piotrkowskiego powiatowego biura ARiMR przy ul. Kostromskiej 63.

 

Do 7 lipca ARiMR zarejestrowała w całej Polsce już ponad 1,3 mln wniosków.


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat