Mieszkańcy, wyręczcie urzędników!

ePiotrkow Piątek, 04 lipca 20145 2253
Na kilku ulicach osiedla Wierzeje w Piotrkowie przydałyby się progi zwalniające – tak uważają tamtejsi mieszkańcy, dlatego wniosek w tej sprawie skierowali do urzędników. W imieniu mieszkańców sprawę progów podczas ostatniej sesji Rady Miasta poruszył radny z tej części miasta.

Radny Marek Konieczko przytoczył pismo, które Rada Osiedla Wierzeje otrzymała w odpowiedzi na swój wniosek: „Uprzejmie informuję, iż dla nadania dalszego biegu sprawy z wniosku RO Wierzeje z dnia 26 maja 2014 r. o montaż progów zwalniających na ul. Świeżej i Zawiłej, Bosmańskiej i Strzelniczej, wyżej wymieniony wniosek wymaga uzupełnienia o następujące dokumenty: szczegółową proponowaną lokalizację progów zwalniających sporządzoną na kopii mapy, stanowiska osób zamieszkujących w sąsiedztwie planowanej lokalizacji progów zwalniających. Powyższe jest niezbędne do zajęcia stanowiska przez Komisję Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. W tej sytuacji wniosek należy uzupełnić w terminie miesiąca od dnia otrzymania niniejszego pisma. Brak dostarczenia wniosku w wymienionym wyżej terminie może spowodować jego pozostawienie w aktach sprawy bez rozpoznania”.

- Czy Rada Osiedla jest tą instytucją, która ma wszystko zrobić i przygotować? Bo w tej sytuacji Komisja Bezpieczeństwa jest absolutnie niepotrzebna. Czy to raczej Komisja Bezpieczeństwa powinna to wszystko zrobić, czyli przespacerować się tam i stwierdzić czy wniosek jest zasadny, czy niezasadny? - pytał Marek Konieczko. - Czekam na załatwienie tej sprawy, a jeśli nie, to poczekajmy na pierwsze potrącenie dziecka przez samochód, bo wyścigi są tam coraz większe i częstsze.

Radny oczekuje na odpowiedzi urzędników na piśmie.


Zainteresował temat?

7

0


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

taksówkarz ~taksówkarz (Gość)06.07.2014 00:10

my mieszkncy Piotrkowa jesteśmy za .////
czy moze rozbudujemem drogi.

01


taksówkarz ~taksówkarz (Gość)05.07.2014 18:32

Radny który jako jedyny konsekwentnie zajmuje sie ulicami i na osiedlach i głównych ulicach miasta . A nie każdą płytą i dziurą,wiecej takich a będzie porządek z drogami. i nie wazne jakie ugrupowanie reprezentuje ulice są wszystkich

11


tw ~tw (Gość)05.07.2014 17:35

Rządący wolą wydawać kasę na inne sprawy, ponoć bardziej ważne tj. dofinansowywanie organizacji kościelnych (a Polska podobno jest państwem świeckim) niż na coś co jest przydatne i będzie ratować ludzkie życie! Wstyd

00


ABC ~ABC (Gość)05.07.2014 14:31

I tak konieczko nie wejdzie chorągiewa z niego,a wyborcy pamiętają.

01


mieszkaniec ~mieszkaniec (Gość)04.07.2014 10:47

Radny Marek Konieczko odkąd przeszedł z klubu radnych RiG do klubu radnych Razem dla Piotrkowa i we wszystkich głosowaniach popiera prezydenta Chojniaka, chce się wykazać, bo wybory już za kilka miesięcy. Nie lubię radnych którzy zachowują się jak przysłowiowe farbowane lisy.

157


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat