Mieszkańcy narzekają na śnieg w mieście

Strefa FM Środa, 09 stycznia 201342 7687
Zima nie odpuszcza. Wieczorne i nocna opady skutecznie pokryły miasto warstwą śniegu. To kolejna potyczka drogowców z zimą, podczas której wygrywa ta ostania. Kierowcy skrobią szyby i narzekają na nieodśnieżone drogi, a piesi na chodnikach „tańczą piruety”.

- Ulice są okropne, miasto nie jest porządnie odśnieżone. Nie wiem, po co my płacimy podatki. Drogi są zasypane i jeździ się trudno – mówią mieszkańcy Piotrkowa.

Pracownicy ZIOM-u, którzy zajmują się odśnieżaniem miasta twierdzą, że odśnieżają, a śnieg jeśli na chodnikach zalega, to w niewielkich ilościach.

Do kolejnego ataku zimy Strefa FM powróci w Faktografie po 14.00.

(Strefa FM)


Zainteresował temat?

7

4


Komentarze (42)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)09.01.2013 22:19

Naprawdę śniegu ,,po pachy" zaspy, że przejść się nie da !!! he,he,he...
Nie bądźcie śmieszni. Zapytajcie swoich dziadków jakie kiedyś były śniegi i mrozy. Teraz to kropla w morzu. I ludzie jakoś dawali radę. A teraz 1 cm śniegu i afera.
W końcu zima to śnieg ma być !
Do Afryki jak komuś nie pasuje !!!

00


zz_off ~zz_off (Gość)09.01.2013 22:11

pewnie ten za 12 mln :) http://www.epiotrkow.pl/news/Internet-za-12-milionow-trafi-do-mieszkancow,13505

00


krzysiek71 ~krzysiek71 (Gość)09.01.2013 21:05

"as" napisał(a):
Na wsi w ogóle piaskarki nie jeżdżą nikt nic nie odśnieża i jakoś nikt się nie żali i każdy jeździ,szlachcice od siedmiu boleści...


to wy tam internet macie?? uuuuuuuu.

00


zaniepokojony ~zaniepokojony (Gość)09.01.2013 20:48

Z pewnością referendum, które szykuje PIO będzie lekarstwem na zimę, na którą to podobno tak narzekają nasi rzekomi mieszkańcy. A tak na poważnie to moi znajomi, sąsiedzi i ludzie z którymi rozmawiam, uważają zimę jako normalne zjawisko i nie widzą w tym powodów do narzekań. Moim zdaniem ci, który nie zdążyli się do zimy przygotować lub wcale się do niej nie przygotowywali tj. wciąż jeżdżą na letnich oponach, nie mają zakupionych zmiotek, skrobaczek, odmrażaczy etc. z pewnością takie powody mają i jak znam życie szukają winny wszędzie tam, tylko nie u siebie. Dlatego może zamiast taką pisaniną utwierdzać ich w tym przekonaniu, lepiej będzie napisać kilka wartościowych porad, w jaki sposób do zimy się przygotować, o czym nie zapomnieć itp. A jeśli chodzi o te "tańczenie piruetów" - cokolwiek to znaczy, to może lepiej zaciągnąć jakiś porad u któregoś ortopedy, który doradzi jak się poruszać zimą i jak upadać żeby się nie połamać, bo przytaczanie opinii od największych pesymistów w mieście raczej nic nie przyniesie, poza tym, że znajdzie się obszar dla innych pesymistów, którzy będą mogli się wyżyć swoimi jedno, dwu zdaniowymi komentarzami i jak zwykle wyjdzie na to, że podatki idą na nic, władza miasta nic nie robi, ogólnie schodzimy na psy ect, etc. Atmosfera agonii. Dlatego liczę, że w tym roku w naszych lokalnych mediach internetowych i tych radiowych będzie więcej optymizmu i wypowiedzi zaciągniętych od optymistów, którzy mają choć trochę kompetencji, a nie tylko twórczej wyobraźni - to takie skromne życzenie.

00


Damian Damianranga09.01.2013 20:42

Widzę że nasz Naród nigdy sie nie zmieni.Nie możemy oczekiwać że po opadach śniegu bedziemy mieli przejezdne drogi,a chodniki beda oczyszczone do piątej czy szóstej rano ,bo tak sie nie da.Nie potrafisz prowadzic samochodu w trudnych warunkach poprostu nie wsiadaj.Wiem że jest walka władzy w naszym mieście,lecz powinnismy zrozumiec,iż nie da sie zrobic wszystkiego naraz,lecz jak to powiadam ch-ej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy

00


anatom ~anatom (Gość)09.01.2013 20:31

"sklave" napisał(a):

Jejus ,z kad kolega sie urwal?

00


ramzes ~ramzes (Gość)09.01.2013 19:33

ta smieszna dziura w ogole nie jest odsniezana drogi zawalone a jeden star ktory odsniezal nie odpala - kupa smiechu zall

00


Nie marudzta ~Nie marudzta (Gość)09.01.2013 18:10

Jest zima to jest śnieg,a co ma padać piach:)A pozaty ile tego śniegu spadło troszke popruszyło .Jak nie było śniegu To narzekanie co to za zima bez śniegu ogarnijcie sie troche.

00


anonymus ~anonymus (Gość)09.01.2013 18:06

Cytuję:
Jak miejscowy portal nie ma czym zaskakiwać czytelników, niech nie pisze nic. Taka rada.


Idzie przecież referendum. Teraz trzeba narzekać na wszytko co się da :)

00


as ~as (Gość)09.01.2013 17:16

Na wsi w ogóle piaskarki nie jeżdżą nikt nic nie odśnieża i jakoś nikt się nie żali i każdy jeździ,szlachcice od siedmiu boleści...

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat