Miejski Ośrodek Kultury dalej świętuje

Strefa FM Poniedziałek, 09 kwietnia 20180 1722
Miejski Ośrodek Kultury w Piotrkowie Międzynarodowy Dzień Teatru świętuje cały miesiąc. 9 kwietnia rozpoczyna się tydzień premier, podczas którego widzowie w ciągu 3 dni będą mogli zobaczyć aż 6 spektakli w wykonaniu zespołów teatralnych MOK. Na zakończenie teatralnego tygodnia, a dokładnie w piątek (13 kwietnia) o godzinie 9.00 odbędzie się Regionalny Przegląd Teatrów Młodzieżowych, podczas którego 14 zespołów z województwa łódzkiego zaprezentuje swoje umiejętności aktorskie przed jurorami.

Ładuję galerię...

Mieszkańcy Piotrkowa nie mogą narzekać na brak atrakcji teatralnych. W tym tygodniu Miejski Ośrodek Kultury przygotował dla widzów wiele nowości. W poniedziałek i w środę młodzi aktorzy zaprezentują premiery teatralne, natomiast na weekend zaplanowano Regionalny Przegląd Teatrów Młodzieżowych. - Podczas teatralnego przeglądu wystąpi 14 zespołów z naszego regionu, m.in z Piotrkowa, Bełchatowa i Radomska. W piątek pojawią się grupy ze szkół podstawowych i gimnazjum, natomiast w sobotę na scenie będzie można zobaczyć przedstawicieli liceum. Młodzież oceniana będzie przez komisje w skład, której wchodzą: Marek Nędza, aktor Teatru Jaracza, Izabela Karwot, reżyser i dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Rybniku oraz Lucyna Jakubczyk, instruktor i reżyser - mówiła Elżbieta Łągwa-Szelągowska, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Piotrkowie.

 

Repertuar na 9 kwietnia :

-"Gra rozpoczęta" w wykonaniu zespołu "Ja przepraszam bardzo!"

-"Gdzie popadnie" w wykonaniu zespołu "Absurdalni"

-"Twarz w twarz" w wykonaniu zespołu "Lepszy profil"

 

Repertuar na 11 kwietnia

-"Gdzie jest mój dom" w wykonaniu zespołu "Etiuda"

-"Szacun i gorzka czekolada " w wykonaniu zespołu "Za chwilę"

-"Bez sensu?" w wykonaniu zespołu "Pierwsze słyszę"

 

Pierwsze występy rozpoczynają się w poniedziałek o godzinie 17.30, kolejne zaś w środę o godzinie 18.00 w Miejskim Ośrodku Kultury przy al. 3 Maja 12. 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat