Międzypaństwowy mecz w naszym regionie

OZPNBełchatów Piątek, 05 października 20181 18814
Tym razem nie w Piotrkowie Trybunalskim, ale w sąsiednim Bełchatowie zmierzą się piłkarskie reprezentacje Polski i Macedonii U-19. Mecz odbędzie się 11 października na tamtejszym Stadionie Miejskim. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Bezpłatne wejściówki można odbierać w siedzibie Miejskiego Centrum Sportu przy ul. Czyżewskiego 7 w Bełchatowie, w recepcji bełchatowskiej Hali Energia przy ul. Dąbrowskiego 11 oraz na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 3, ale warto pamiętać, że na Stadionie Miejskim do dyspozycji kibiców będzie ograniczona liczba 2156 miejsc na dwóch trybunach - zachodniej (wejście od ul. 1 Maja) oraz północnej (wejście od ul. Sportowej). Jedna osoba będzie mogła zabrać ze sobą maksymalnie pięć biletów. Zgłoszenia grupowe (grupy powyżej 5 osób) przyjmowane są mailowo pod adresem kontakt@mcs.belchatow.pl oraz w sekretariacie MCS.

 


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)07.10.2018 07:43

Nie w Piotrkowie? A co to się wydarzyło? Może boisko złe? Albo brak stadionu mogacego zorganizować imprezę masową? Wstyd Panie Dyrektorze OSIR. Takie wysokie opłaty dla klubów a jednak brak możliwości przygotowania boisk... Ktoś tu chyba źle zarządza majątkiem ;)

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat