Międzynarodowe spotkanie młodzieży w II LO

ePiotrkow Czwartek, 05 września 20190 3861
Uczniowie II LO w Piotrkowie gościli w środę, liczącą ponad 100 osób, delegację ze szkoły Golda Meir High School z miasta partnerskiego Ness Ziona w Izraelu.

Ładuję galerię...

Gości powitano w sali gimnastycznej, a towarzyszył temu szkolny chór dyrygowany przez Renatę Tomę. Po części oficjalnej uczniowie z Izraela zostali podzieleni na mniejsze grupy i razem z piotrkowskimi licealistami (również z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1) uczestniczyli w warsztatach. Były to głównie zajęcia integrujące, nastawione na komunikację, wykorzystujące pracę w małych grupach. Uczniowie mieli okazję porozmawiać po angielsku i poznać się lepiej. Poruszane tematy dotyczyły przede wszystkim codziennego życia uczniów, ich zainteresowań i relacji, ale także dotyczyły zagadnień kultury czy faktów na temat każdego z krajów. Uczniowie mieli okazję porozmawiać o autorytetach, wymienić się poglądami dotyczącymi spraw dla nich ważnych. Uczniowie z Izraela zostali obdarowani symbolicznymi prezentami. Po warsztatach wybrali się na spacer na Stare Miasto, odwiedzili również piotrkowską synagogę.


Zainteresował temat?

2

8


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat