Międzynarodowa Wystawa Lotnicza Fly Fest. Musicie tam być!

ePiotrkow Poniedziałek, 24 czerwca 201929 9922
Dopiero co opadł kurz po Imieninach, a piotrkowianie już szykują się do kolejnej imprezy, tym razem na piotrkowskim lotnisku. Zbliża się kolejna Międzynarodowa Wystawa Lotnicza Fly Fest.

Na dwudniowy piknik lotniczy złożą się wystawa sprzętu lotniczego, pokazy akrobacji lotniczej, wesołe miasteczko, food tracki, konferencja na temat bezpieczeństwa w lotnictwie, możliwość skorzystania z symulatorów lotu. Wstęp na wystawę jest wolny.

 

- 6 i 7 lipca spotykamy się na lotnisku w Piotrkowie – zaprasza Marcin Pampuch, zastępca dyrektora Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. - Przede wszystkim będzie bardzo dużo samolotów w powietrzu, pokazy grup akrobacyjnych, będą soliści, najlepsi piloci w Polsce i na świecie. Będzie Łukasz Czepiela, jedyny Polak, który lata w Red Bullu, to ten sam człowiek, który niedawno wylądował na molo w Sopocie. Będzie Marysia Muś, zawodowy pilot śmigłowcowy, warto dodać, że w Polsce są tylko dwa śmigłowce akrobacyjne. Będzie z nami grupa akrobacyjna Firebirds. Będzie się działo.

 

Muzycznymi gwiazdami Fly Festu będą zespoły Nadmiar (sobota) i Video (niedziela).

 

Cel podstawowy to jednak Międzynarodowa Wystawa Lotnicza i promocja firm, które funkcjonują w branży lotniczej na terenie województwa łódzkiego. Organizacja FF współfinansowana jest z środków UE. - W tym roku na lotnisku pojawią się prawdziwe mobilne schody lotniskowe. Dokąd będą prowadziły, zobaczycie sami. Poza tym w Piotrkowie mamy jedyną w Polsce strefę fotografii lotniczej. Już w piątek piloci i grupy akrobacyjne zlecą do nas, by wziąć udział w kolejnej sesji organizowanej przez jednego z najlepszych na świecie fotografów lotniczych Sławka „Hesję” Krajniewskiego, który odwiedza wszystkie najważniejsze pokazy lotnicze – dodaje M. Pampuch. - Zabierzcie ze sobą kocyki, leżaki, okulary przeciwsłoneczne i przyjeżdżajcie na lotnisko.


Zainteresował temat?

11

2


Komentarze (29)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Satin vegs ~Satin vegs (Gość)26.06.2019 10:50

I szkoda,że kolejny rok z rzędu nie będzie F-16 , czy Mig-29 i ,że znów Tadeusz Sznuk, nie będzie prowadziła imprezy...

41


gość ~gość (Gość)24.06.2019 21:31

Wejście bezpłatne, ale za parking jak za zboże. Dwie dychy parking to niemal rozbój. Gdyby jeszcze jakieś dodatkowe mzki podstawili czy coś. Zrobili by coś dla ludzi za to, że znoszą tego ich hałasujacego skajwana w każdy weekend a czasem i w tygodniu.

102


vvv ~vvv (Gość)25.06.2019 12:53

a F 16????

50


wyrwigrosz ~wyrwigrosz (Gość)25.06.2019 10:42

A Sznuk będzie? Bo jak nie to nie idę i nie muszę tam być.

81


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat