Michał B±kiewicz selekcjonerem naszej juniorskiej reprezentacji

ePiotrkowKraj Pi±tek, 12 kwietnia 20190 2075
Piotrkowianin Michał B±kiewicz został trenerem siatkarskiej reprezentacji Polski juniorów. Dotychczas był asystentem selekcjonera Mariusza Sordyla, który zrezygnował z pracy z kadr± U21 z powodów osobistych.
Fot.: www.pzps.pl

Michał B±kiewicz zakończył karierę zawodnicz± kilka lat temu, w 2014 roku został asystentem pierwszego szkoleniowca częstochowskiego AZS-u, a póĽniej sam obj±ł ten zespół. Od ubiegłego roku był asystentem trenera juniorskiej reprezentacji, którego teraz zast±pił.

 

– Nie ukrywam, że jestem bardzo zaszczycony decyzj± zwi±zku, która jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem i zobowi±zaniem jednocze¶nie. Takie rozwi±zanie pozwala na spokojne przejęcie obowi±zków po Mariuszu, któremu w tym miejscu pragnę podziękować za możliwo¶ć współpracy w poprzednim sezonie – powiedział Michał B±kiewicz. – Mimo, że formalnie nie ma jeszcze potwierdzenia o naszym udziale w mistrzostwach ¶wiata, to jednak miejsce w rankingu FIVB daje niemal pewno¶ć, że zagramy w lipcu w Bahrajnie i do mistrzostw przygotujemy się bardzo solidnie. Teraz w Dębicy obserwuję przebieg rywalizacji o mistrzostwo Polski juniorów i widzę, że nasi dotychczasowi kadrowicze s± w dobrej dyspozycji, ale też pojawiło się grupa, która może aspirować do gry w reprezentacji – dodał piotrkowianin.

 

Pierwsze zgrupowanie reprezentacji Polski juniorów pod wodz± nowego trenera rozpocznie się 12 maja w Zakopanem.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat