Miał w mieszkaniu kilogram marihuany

PolicjaBełchatów Piątek, 12 października 20184 6009
Kilogram marihuany miał w domu 34-letni mieszkaniec Zelowa, którego policja poszukiwała do odbycia kary więzienia. Funkcjonariusze zatrzymali także jego 37-letniego kolegę, on również miał przy sobie narkotyki.

Ładuję galerię...

10 października zelowscy policjanci rozpoznali poszukiwanego do odbycia kary więzienia 34-letniego mieszkańca gminy Zelów, który wchodził do sklepu przy ul. Kościuszki. Mężczyzna był w towarzystwie kolegi. Kiedy 34-latek wyszedł ze sklepu, został zatrzymany. - Zachowywał się arogancko i wulgarnie - relacjonuje oficer prasowy komendy policji w Bełchatowie. - W ręku trzymał paczkę zakupionych pustych „dilerek”. Nerwowo zachowywał się również jego kolega (37-letni mieszkaniec Zelowa), który próbował uciec podczas legitymowania. Mundurowi postanowili dokładniej sprawdzić obu mężczyzn. Przy 37-latku policjanci znaleźli 11 dilerek z marihuaną. To spowodowało, że obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Obaj byli pijani. Młodszy miał w organizmie 2,5 promila alkoholu, a starszy ponad 1,5.

 

Jeszcze tego samego dnia policjanci przeszukali mieszkania obu zatrzymanych, wykorzystując psa służbowego do wyszukiwania zapachu narkotyków. Okazało się, że 37-latek w garażu miał schowanych kolejnych 7 dilerek z marihuaną. - Z kolei 34-letni poszukiwany, w miejscu przebywania ukrywał znacznie więcej zakazanych prawem substancji – dodaje rzecznik komendy. - Na terenie posesji funkcjonariusze znaleźli 346 „dilerek” wypełnionych marihuaną, konopie indyjskie rosnące w gruncie oraz pojedyncze ścięte gałązki konopi.

 

Łącznie zabezpieczono kilogram narkotyków. Wszystkie trafiły do policyjnego depozytu. Mężczyźni będą odpowiadać za przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Za posiadanie oraz uprawę znacznej ilości marihuany grozi nawet do 10 lat więzienia. 34-latek zostanie doprowadzony do aresztu, gdzie odbędzie wcześniejszą karę pozbawienia wolności i poczeka na kolejny wyrok.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)12.10.2018 21:48

To sa same liscie

00


gość ~gość (Gość)12.10.2018 18:52

Nie oni to inni!!

00


gość ~gość (Gość)12.10.2018 15:40

Odwaga policji mnie zadziwia

10


rokoko ~rokoko (Gość)12.10.2018 11:17

Dobrze że został złapany! Dzięki Wam czuję się bezpieczniej :D

52


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat