Miał prawie 2 promile i kierował ciągnikiem

ePiotrkow Środa, 21 maja 20140 1851
Blisko dwa promile alkoholu w organizmie miał traktorzysta kierujący ursusem po drodze publicznej w gminie Drużbice. Zatrzymany odpowie też za zlekceważenie sądowego zakazu kierowania pojazdami.

- Bełchatowscy policjanci wszczęli postępowanie karne przeciwko 53-letniemu mieszkańcowi gminy Drużbice, który 20 maja 2014 roku w Stefanowie (gmina Drużbice), około 22.30, jechał po drodze publicznej ciągnikiem ursus, mimo nietrzeźwości i wbrew orzeczonemu przez sąd zakazowi. Poddany badaniu trzeźwości traktorzysta uzyskał wynik 1,92 promila alkoholu w organizmie - informuje kom. Sławomir Szymański, oficer prasowy KPP w Bełchatowie.

Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara do trzech lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat