Miał ponad 55 gramów narkotyków. Ukraińcowi grozi do 3 lat więzienia

PolicjaTomaszów Piątek, 29 maja 20207 2627
Ponad 55 gramów narkotyków miał 54-letni Ukrainiec, którego zatrzymała policja z Tomaszowa. Mężczyźnie grozi do 3 lat więzienia.
fot. policja

Tomaszowscy policjanci uzyskali informację o cudzoziemcu przebywającym czasowo w Tomaszowie Mazowieckim, który może posiadać środki odurzające. 27 maja weszli na teren wytypowanej posesji razem z mężczyzną, którego wylegitymowali. Policjanci ustalili, że to 54-letni obywatel Ukrainy (najemca posesji). Mundurowi wezwali mężczyznę do wydania przedmiotów, których posiadanie jest zabronione, mężczyzna przekazał im ponad 60 sztuk zawiniątek wykonanych z gazety, w których znajdował się susz roślinny. - To jednak nie uśpiło czujności funkcjonariuszy, dokładne przeszukali posesję, znaleźli jeszcze inne substancje poddane analizie na narkotykowym testerze. Łącznie podczas działań policjanci zabezpieczyli ponad 53 gramy marihuany, ponad 1 gram amfetaminy i 8 tabletek Ecstasy – informuje oficer prasowy policji w Tomaszowie.

 

Mężczyznę zatrzymano i przedstawiono mu zarzut posiadania wbrew przepisom ustawy zabronionych środków psychoaktywnych, za które polskie prawo przewiduje karę nawet do 3 lat pozbawienia wolności.


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

apsik ~apsik (Gość)29.05.2020 09:34

A nie lepiej od razu deportować z zakazem ponownego przekroczenia granicy?
Taka mała oszczędność by była bo nie trza by było w więzieniu go utrzymywać.

30


gość ~gość (Gość)29.05.2020 20:22

Caly gram amfy. Wytrul by pol ludzkosci bydlak

02


gość ~gość (Gość)29.05.2020 15:06

Może mu o to chodziło, żeby odpocząć w polskim więzieniu na koszt podatników.

11


gość ~gość (Gość)29.05.2020 09:30

I co mu zrobiom?

32


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat