Mężczyzna zginął w pożarze

ePiotrkowTomaszów Sobota, 13 lutego 20210 10033
Tragedia w Tomaszowie Mazowieckim. W pożarze, do którego doszło przy ul. Grota-Roweckiego zginął starszy mężczyzna, pomimo starań strażaków oraz medyków, lekarz ostatecznie stwierdził zgon. Znana jest wstępna przyczyna pojawienia się płomieni.
fot. pixabay.com

Pożar pojawił się w dwukondygnacyjnym budynku wielorodzinnym przy ul. Grota-Roweckiego. - Po przyjeździe na miejsce zdarzenia i wejściu do jednego z mieszkań, został znaleziony mężczyzna, który leżał na podłodze, bez czynności życiowych. Nasi ratownicy ewakuowali go poza strefę zagrożenia i rozpoczęli reanimację, którą następnie przejęli członkowie Zespołu Ratownictwa Medycznego. Niestety lekarz stwierdził zgon mężczyzny - relacjonuje bryg. Marcin Dulas, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Tomaszowie Mazowieckim. - Konieczne okazało się ewakuowanie ośmiu mieszkańców kamienicy. Wrócili oni jednak do domów ponieważ po wykonaniu pomiarów na zawartość tlenku węgla w powietrzu, nie stwierdziliśmy wystąpienia zagrożenia dla ich zdrowia. Na miejscu działało piętnastu strażaków. Akcja trwała około godziny. Do pożaru doszło najprawdopodobniej wskutek zaprószenia ognia - dodaje bryg. Dulas


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat