Mężczyzna utonął w Pilicy. Ciało znalazły dzieci

PolicjaTomaszów Poniedziałek, 11 czerwca 20186 16207
39-letni mężczyzna utonął w minioną sobotę w Pilicy na terenie powiatu tomaszowskiego. Topielca zauważyły dzieci bawiące się w pobliżu rzeki. Niewykluczone, że do jego śmierci przyczynił się alkohol.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Mężczyzna przebywał nad wodą ze swoimi znajomymi. Wspólnie pili alkohol. 39-latek postanowił wykąpać się w rzece, a znajomi odeszli z miejsca spotkania. W pewnym momencie bawiące się nad rzeką dzieci zauważyły, że na wodzie unosi się ciało, powiadomiły o tym fakcie kompanów 39-latka. Znajomi próbowali wydobyć ciało z wody. Powiadomili również służby ratunkowe. Do czasu przyjazdu karetki pogotowia reanimację prowadzili policjanci, potem czynności przejęli ratownicy medyczni. Niestety mężczyzny nie udało się uratować. W miejscu wypadku obowiązywał zakaz kąpieli.


W 2018 roku w województwie łódzkim utonęło już 5 osób.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (6)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.06.2018 11:47

Gdyby nie alkohol on by żył . Zakazać sprzedaży alkoholu

11


gość ~gość (Gość)12.06.2018 09:33

Jak powiat tomaszowski to na sto procent był pijany!

60


Abstynent ~Abstynent (Gość)11.06.2018 21:40

Alkohol! Alkohol! Alkohol! Alkohol! Niektórzy uważają, że alkohol jest bardziej szkodliwy, od marihuany i może jest w tym sporo prawdy, z tym, że jeśli tak jest, to nie jest to bynajmniej powód do palenia marihuany, tylko do... nie picia alkoholu! Ludzie! Życie bez gorzały jest naprawdę O.K. ! Także zabawa, wypoczynek, urlop, grillowanie i co tam chcecie. Wszystko można wspaniale przeżywać na trzeźwo. Wtedy przeżywamy to rzeczywiście, prawdziwie, a nie sztucznie, stymulowani środkiem chemicznym zmieniającym nastrój, a do tego bardzo szkodliwym! Ale oczywiście mnóstwo ludzi na tym zarabia, mają swoje lobby, mają określone interesy i chcą, żeby inni ludzie chlali i płacili! Nie warto dawać im zarobić, a na dodatek potem leczyć kaca!

208


atoci ~atoci (Gość)11.06.2018 21:36

No co tu komentować. Alkohol, miejsce z zakazem kąpieli.
Głupia, niepotrzebna śmierć.

182


Mieszkankapt ~Mieszkankapt (Gość)11.06.2018 21:29

Chyba byl ze "znajomymi" nie ze znajomymi! Dlaczego pozwolili mu wejsc do wody?Co za ludzie...

142


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat