artykuł sponsorowany

Metody płatności w zakładach bukmacherskich

Wtorek, 20 lipca 2021 634
Metody płatności są bardzo istotnym elementem zakładów bukmacherskich. Bez nich nie moglibyśmy dokonywać wpłat depozytów, a więc i środków do gry. Ponadto gdybyśmy już coś wygrali, nie byłoby opcji wypłaty należnych nam pieniędzy. W związku z tym gracze często przed założeniem konta bukmacherskiego, powinni się dowiedzieć, jakie metody wpłat i wypłat oferuje im dany bukmacher.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

 

Kiedy dokonujesz wyboru odnośnie tego, gdzie będziesz obstawiać swoje zakłady, powinieneś zwrócić uwagę na metody płatności. To jednak w drugiej kolejności. Najpierw upewnij się, że bukmacher u którego chcesz rozpocząć grę to bukmacher legalny. Wtedy mamy pewność, że nasze środki finansowe nie będą w żaden sposób zagrożone. Legalni operatorzy mają wpisane w swoje obowiązki zapewnienie bezpieczeństwa swoim graczom, ich danym oraz oczywiście ich pieniądzom. Po drugie warto przyjrzeć się właśnie dostępnym sposobom płatniczym.

 

Wpłaty i wypłaty

 

Jeśli już upewniłeś się czy dany bukmacher jest legalny, czas przyjrzeć się metodom płatności. Co z tego, że zagramy legalnie, skoro nie będziemy mogli przelać odpowiedniej ilości pieniędzy na zawieranie zakładów? Jest to bardzo istotny punkt, który zdecyduje o tym w jaki sposób będziesz dokonywać depozytów oraz gdzie trafią środki z Twoich ewentualnych wygranych. Może pojawić się kłopot jeżeli stwierdzimy, że dostępne są tylko dwie bądź trzy opcje transferu środków. Warto aby było ich więcej, wtedy na pewno unikniemy później rozczarowań. Ważna jest również szybkość przesyłania pieniędzy. Jeśli trwa to zbyt długo, gracze mogą się niecierpliwić, bo przecież każdemu zależy na tym, aby pieniądze znalazły się tam gdzie chcemy. Trzeba zaznaczyć, że wszystkie płatności w zakładach bukmacherskich są już dokonywane bez żadnych prowizji i nie należy się tym przesadnie chwalić w swojej ofercie.

 

 

 

Rodzaje płatności

 

W Polsce mamy do czynienia ze sporą konkurencją jeśli chodzi o rynek bukmacherów. Legalnie funkcjonuje na nim kilkunastu operatorów, którzy na każdym kroku rywalizują ze sobą o pozyskanie nowego gracza. Na płaszczyźnie operacji finansowych również trwa walka, ponieważ nie każdy bukmacher ma dostępne te same metody płatnicze. Najczęściej do dyspozycji użytkowników są płatności kartą, szybkie przelewy, portfele elektroniczne, płatności mobilne i przelewy klasyczne. Tylko nieliczni oferują wszystkie dostępne na rynku metody, więc warto zorientować się, kto aktualnie lideruje pod tym względem wśród legalnych bukmacherów.

 

Metody płatności w zakładach bukmacherskich

 

Z jakimi metodami płatności dokładnie możemy się spotkać grając w zakładach bukmacherskich? Na pewno będą dostępne te wymienione poniżej: BLIK; VISA Mastercard Netteller Przelewy24 Paysafecard Skrill Revolut Przelew bankowy

 

Na pewno znajdziesz bukmachera, który zaproponuje Ci możliwość wpłacenia środków do depozytu jedną z powyższych metod. Inaczej z kolei wygląda kwestia wypłacania ewentualnych wygranych. Do tego musimy podać numer swojego konta, gdyż zawsze odbywa się to przelewem tradycyjnym.

 

 

Szybkie wypłaty

 

Kiedy dokonujemy depozytu, pieniądze na koncie pojawiają się z reguły natychmiast. Z kolei wypłaty mogą trwać zdecydowanie dłużej. Niektórzy legalni bukmacherzy mają do dyspozycji opcję szybkich wypłat. Wtedy wypłacona wygrana trafi na nasze konto maksymalnie do 30 minut. Takie urozmaicenie może zrobić różnicę, ponieważ czas oczekiwania przy zwykłych wypłatach może osiągnąć nawet kilka dni roboczych. Jest to szczególnie ciekawa opcja, więc gracze często oczekują jej dostępności u swoich ulubionych bukmacherów.


Zainteresował temat?

0

1


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat