Meszcze: Sygnalizacja od poniedziałku

Strefa FM Czwartek, 14 sierpnia 20081 1703
Sygnalizacja świetlna w Meszczach już działa! Co prawda na razie pulsuje jedynie żółte światło, ale już od najbliższego poniedziałku zacznie funkcjonować w normalnym trybie.
Maciej Zalewski z łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad nie ukrywa, że liczy na pomoc słuchaczy w zaprogramowaniu sygnalizatorów, którzy tamtędy przejeżdżając najlepiej orientują się w których godzinach występuje największe natężenie ruchu z jednego bądź drugiego kierunku. Jednocześnie ostrzega, tych kierowców którzy lubią bardzo szybką jazdę, że zainstalowany tam fotoradar jest już gotowy do działania.

Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (1)

Przypominamy o ciszy wyborczej. Wszystkie komentarze są moderowane.

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Miki ~Miki (Gość)18.08.2008 18:39

Cytuję:
"Maciej Zalewski z łódzkiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad nie ukrywa, że liczy na pomoc słuchaczy w zaprogramowaniu sygnalizatorów,"


Otóż w odpowiedzi na powyższy apel, wystarczyła krótka obserwacja skrzyżowania aby udokumentować / fotografie / że faktycznie jeszcze należy dokonać zmian w oprogramowaniu sygnalizatorów. Przede wszystkim pojazdy wjeżdżające na drogę krajową Nr 8 z Piotrkowa Trybunalskiego w kierunku Wrocławia, mają bardzo krótki okres czasu na wykonanie manewru skrętu w lewo przy zielonym świetle sygnalizatora.

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat