Męski Publiczny Różaniec już po raz XXIV

ePiotrkow Piątek, 05 marca 202125 2786
XXIV edycja Męskiego Publicznego Różańca już w sobotę (6 marca) odbędzie się w piotrkowskiej parafii pw. św. Jacka i Doroty. Organizatorzy zachęcają do włączenia się we wspólnej modlitwy.
fot. pixabay.com

Zwykle mężczyźni z Piotrkowa Trybunalskiego i regionu spotykają się by wspólnie przemaszerować ulicami miasta, rozważając tajemnice różańca. Po raz kolejny jednak, ze względu na epidemię, wydarzenie odbędzie się w kościele. - Zachowujemy wszelkie obostrzenia sanitarne, więc zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby nam towarzyszyć. Bardzo cieszy nas, gdy ta nasza modlitwa przyjmuje charakter rodzinny, dlatego mile widziani są ojcowie wraz z synami. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mogli spotykać się w ramach Męskiego Publicznego Różańca, w tradycyjnej formule - mówi Maciej Hubka, jeden z organizatorów wydarzenia.

 

Sobotnia modlitwa różańcowa rozpocznie się o 10.00. Tuż po niej będzie można wziąć udział we Mszy Świętej. Organizatorzy już teraz informują, że ze względu na to, że w pierwszą sobotę kwietnia przypada Wielka Sobota, kolejna edycja Męskiego Publicznego Różańca zaplanowała została na 10 kwietnia.


Zainteresował temat?

4

14


Komentarze (25)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tewu ~Tewu (Gość)05.03.2021 21:00

Komentarze 3 /20.54/, publikowane są dwa. Pierwszy gdzieś się zapodzial czy ironia była zbyt jaskrawa.

10


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)05.03.2021 20:55

Czy to na prawdę tak istotna wiadomość żeby o niej tu pisać?

91


Rosario ~Rosario (Gość)05.03.2021 20:40

To już pełne dwa lata dzieła Męskiego Publicznego Różańca w Piotrkowie Trybunalskim. Nie zapala się świecy i nie stawia pod korcem! Wiara - nadzieja - miłość

05


Tewu ~Tewu (Gość)05.03.2021 19:50

Ciekawe czemu nie ma komentarzy?
Jakieś embargo na ironiczne komentarze ?

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat