Meeting Gospodarczy w Piotrkowie. Co to takiego?

ePiotrkow Wtorek, 15 maja 201810 7596
Haering, REAC, MBL, Plasimet, Cooper Standard, Polanik, Nowalijka, Haftina, Emerson Polska, Euro Kerze, Szlachet Stal, Pioma - Odlewnia, Famur, Zamet Industry – wszystkie te firmy prowadzą działalność w naszym mieście, zatrudniają łącznie kilka tysięcy osób, niewielu jednak mieszkańców wie, czym dokładnie się zajmują. Jeśli chcecie się tego dowiedzieć, weźcie udział w Meetingu Gospodarczym, który 2 czerwca odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim.
Urodziny Ulicy Słowackiego 2017

Tego dnia od 12.00 do 17.00, podczas "Urodzin ulicy Słowackiego", firmy wystawią stoiska, na których zaprezentują swoje profile działalności oraz oferty pracy. Każde przedsiębiorstwo będzie miało do dyspozycji namiot eventowy, który zostanie ustawiony na, specjalnie na tę okazję zamkniętym, odcinku ulicy Słowackiego (od pl. Kościuszki do Sienkiewicza). Firmy będą miały okazję zacieśnić relacje i nawiązać nowe kontakty z innymi przedsiębiorcami z naszego miasta. Udział w Meetingu wezmą też Powiatowy Urząd Pracy i agencje zatrudnienia.

 

- Z uwagi na dostępność wolnych miejsc, zapraszamy chętne firmy do uczestnictwa. Uczestnictwo w Meetingu jest bezpłatne. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Biurem Planowania Rozwoju Miasta, tel. 447321841, 447321875, e-mail: obsluga.inwestorow@piotrkow.pl – mówią urzędnicy piotrkowskiego magistratu.


Zainteresował temat?

3

8


Komentarze (10)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

peilielko ~peilielko (Gość)15.05.2018 17:37

problem w tym ze juz nikt nie chce pracowac w tym zapizdzialym miescie zabitym dechami ze te smieszne pieniadze , desperacka akcja pracodawcow,

214


gość ~gość (Gość)17.05.2018 21:04

Dzisiejsi biznesmeni...Nic tylko patrzą by dać podstawę i najlepiej żeby za to pracować 7dni w tygodniu i najlepiej z nadgodzinami.Ja ja się cieszę widząc swojego byłego szefa który sam teraz zap...bo mu szkoda było dać 200zł podwyżki po 10 przepracowanych latach.Ogarnijcie sie pracodawcy bo to nie te czasy że wam ktoś będzie robił za frajer.

10


piotrkowianka 22 ~piotrkowianka 22 (Gość)15.05.2018 13:20

Żenada wiosny. Większość tych firm suzka jeleni do pracy, którzy beda mieli wiedze i doświadczenie ale będa pracować za minimalna pensję albo na zasadzie stażu. Dobry pracodawca nie musi się reklamować.Nie te czasy. Ludziom bardziej się opłąca do Łodzi jechać czy Radomska, tam przynajmniej potrafią docenić. U nas tylko wozek widlowy, a i też chetnych juz nie ma. Smutne, że miasto wymiera.

282


gość ~gość (Gość)16.05.2018 06:53

Fajnie. Wszyscy tylko chrzania za te smieszne pieniadze. Jakby sie komu chcialo pracowac to by i za minimalna robili ale wola lezec i pachniec albo stac z browarem pod sklepem i korzystac z mopsu zamiast wziac sie za jakakolwiek robote. Wstyd jak nie wiem co..... a potem najbardziej potrzebujacy np rencisci czy samotne matki ktore nie maja jak dziecka w domu zostawic samego nie maja z czego zyc bo w moprach pieniadze rozdano pijaczkom i pachnacym gowniarzom co im sie do roboty isc nie chce.... zal pl....a potem jeczenie ze bezrobocie. W dzisiejszych czasach to kazdy mysli zeby sie polozyc i za to kase dostac bez kitu zero ogarniecia

64


gość ~gość (Gość)15.05.2018 13:45

Miasta typu Piotrków Tryb.jak mają sprawnie myślącą i działającą władzę tworzą strefę przemysłową, ale gdzie tam w Piotrkowie... U nas władza to ciemniogród myślowy,ale wciąż mający grupę wpatrzonych w siebie zwolenników.

212


Arczibald ~Arczibald (Gość)15.05.2018 12:57

A to już polskiego słowa nie ma. Zresztą meeting to mi się kojarzy z jednym :)

232


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat