Medal dla wioślarzy

Strefa FMRegion Poniedziałek, 08 lipca 20190 997
Medal z okazji 100-lecia Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich przyznali działacze tej organizacji przedstawicielom Uczniowskiego Klubu Sportowego Remo Niechcice.

Ładuję galerię...

Medal przyznano za propagowanie wioślarstwa.

 

 - Praktycznie w tej chwili jako jedyni w Polsce "budujemy" nasz wioślarski projekt od zera i to na terenie, gdzie nikt wcześniej takiej działalności nie prowadził. Borykaliśmy się z problemami organizacyjnymi, ale powoli wszystko wychodzi na prostą - powiedział Lech Pawlak, przedstawiciel UKS Remo Niechcice.

 

Działalność klubu zainaugurowano kilka lat temu na terenie gminy Rozprza, ale niewykluczone, że niebawem zajęcia będą się odbywać na terenie Woli Krzysztoporskiej. Założyciele klubu chcieliby jednak, żeby docelowa baza znajdowała się przy Zalewie Cieszanowickim.

 


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat